Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090122 - TKM - Tenisový klub Madunice | |||
Názov turnaja: | TKM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vážska 4, 92242 Madunice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 30.07.2024 | Termín do: | 01.08.2024 | |
Kontakt: | PhDr., PhD. Patrícia Rogulski | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0948038016, | |||
Kontakt e-mail: | rogulski.p@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 24 | 12 | - | 29.07.2024 9:00 | V mieste stretnutia |
dorastenci | 24 | 12 | - | 29.07.2024 9:00 | V mieste stretnutia |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Fano Alex Adam | 21.06. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
2 | Henčl Matthew | 04.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
3 | Katona Maté | 06.07. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
4 | Košťany Patrik | 11.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 194 | |||||
5 | Krpelan Jakub | 18.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | |||||
6 | Kruksa Martin | 01.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||||
7 | Kučera Richard | 18.06. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | |||||
8 | Lackovič Samuel | 30.06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 154 | |||||
9 | Maruniak Matej | 28.06. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
10 | Masaryk Matej | 02.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
11 | Michalka Jakub | 15.06. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | |||||
12 | Naňák Daniel | 06.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Senica | ||||||
13 | Paľko Adam | 20.06. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | |||||
14 | Šišovský Alexander | 30.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
15 | Sobihard Peter | 15.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
16 | Suchánek Adam | 11.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
17 | Székházi Marek | 06.07. 2024 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
18 | Urban Filip | 25.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 141 | |||||
19 | Vavro Dominik | 01.07. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 95 | |||||
20 | Zeman Michal | 26.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Rampach Šimon | 06.07. 2024 17:15 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | |||||
2 | Zelenák Ivan | 13.07. 2024 22:27 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 |