Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | EMPIRE JUNIORS CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Boleman Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 18.07.2024 | Termín do: | 21.07.2024 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 17.07.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
dorastenci | 48 | 24 | - | 17.07.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
2 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | ||||
3 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
4 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 9 | ||||
5 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | ||||
6 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 17 | ||||
7 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | ||||
8 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | ||||
9 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | ||||
10 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 23 | ||||
11 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | ||||
12 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | ||||
13 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
14 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | ||||
15 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | ||||
16 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | ||||
17 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | ||||
18 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | ||||
19 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
20 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
21 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
22 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | ||||
23 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | ||||
24 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | ||||
25 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 51 | ||||
26 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | ||||
27 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
28 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | ||||
29 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | ||||
30 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
31 | Karas Jozef | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | ||||
32 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | ||||
33 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
34 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | ||||
35 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | ||||
36 | NVK | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | |||
37 | NVK | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | |||
38 | NVK | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | |||
39 | NVK | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | |||
40 | NVK | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||
41 | NVK | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||
42 | USP | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | |||
43 | USP | Artemev Dmitrii | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||
44 | USP | Trirattanagun Ty | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Marko Martin | 10. 06. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
2 | Paľko Adam | 20. 06. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | |||||
3 | Hron Alex Maximilián | 20. 05. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
4 | Jáger Matúš | 01. 06. 2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | |||||
5 | Varinský Tibor | 02. 07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | |||||
6 | Vaškanin Filip | 18. 06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 106 | |||||
7 | Gróf Leonard | 23. 06. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | |||||
8 | Jendrejský Nicolas | 20. 05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
9 | Slávik Daniel | 08. 06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | |||||
10 | Urban Filip | 10. 06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 141 | |||||
11 | Sobihard Peter | 26. 05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
12 | Kolárik Igor | 06. 06. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | |||||
13 | Vancu Adrian | 19. 05. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | |||||
14 | Kučera Richard | 09. 06. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | |||||
15 | Oles Nikolas | 11. 06. 2024 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | |||||
16 | Rodek Alex | 05. 06. 2024 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
17 | Naňák Daniel | 27. 05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Senica | ||||||
18 | Gakh Matvei | 24. 06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
19 | Valko Samuel | 26. 05. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kovář Gregor | 14. 07. 2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 84 | |||||
2 | Markovič Matej | 09. 07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | |||||
3 | Hlivjak Oliver | 10. 07. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | |||||
4 | Vaco Marek | 05. 07. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | |||||
5 | Richter Patrik | 08. 07. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 71 | |||||
6 | Bartovic Artur | 11. 07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 141 | |||||
7 | Hvorecký Maxim | 14. 07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 150 | |||||
8 | Tóth Michal | 09. 07. 2024 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 181 | |||||
9 | Gulej Kini | 12. 07. 2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 271 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Arva Sebastian | 15. 07. 2024 05:28 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
2 | Benian Oskar | 09. 07. 2024 18:35 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | ||||
3 | Bušniak Michal | 11. 07. 2024 18:53 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
4 | Czinege Norbert | 02. 07. 2024 21:09 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | ||||
5 | Czinege Richard | 30. 06. 2024 14:22 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | ||||
6 | Gramblička Adam | 12. 07. 2024 21:50 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | ||||
7 | Jasenák Lukáš | 10. 07. 2024 15:38 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | ||||
8 | Kecskés Oliver | 22. 06. 2024 12:17 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | ||||
9 | Kral Elias | 13. 07. 2024 22:25 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 12 | ||||
10 | Kratka Maximilian | 09. 07. 2024 08:04 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
11 | Luhový Ivan | 14. 07. 2024 12:37 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | ||||
12 | Matunák Martin | 10. 07. 2024 17:15 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | ||||
13 | Michalka Jakub | 07. 07. 2024 10:26 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | ||||
14 | Nagy Damian | 13. 07. 2024 19:38 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | ||||
15 | Petráško Matúš | 11. 07. 2024 23:05 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | ||||
16 | Rampach Šimon | 15. 07. 2024 07:44 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | ||||
17 | Srpoň Martin | 11. 07. 2024 10:37 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | ||||
18 | Sýkora Samuel | 06. 07. 2024 09:44 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | ||||
19 | Talian Patrik | 12. 07. 2024 12:28 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | ||||
20 | Vateha Matúš | 27. 06. 2024 20:45 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 | ||||
21 | Zelenák Ivan | 13. 07. 2024 22:24 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | ||||
22 | Zeman Michal | 14. 07. 2024 18:16 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |