Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110090 - TK GSM Prešov | |||
Názov turnaja: | GSM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Československej armády 7532, 080 01 Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Potočňáková Ema (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Onofrej Erik (C) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 22.07.2024 | |
Kontakt: | Erik Onofrej | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918562355, | |||
Kontakt e-mail: | erik.onofrej1@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 19.07.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenky | 24 | 12 | - | 19.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Nemjo Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | ||||
2 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | ||||
3 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | ||||
4 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | ||||
5 | Turek Sebastian | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 | ||||
6 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 89 | ||||
7 | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | ||||
8 | Zengevald Matej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK GSM Prešov | 191 | ||||
9 | Servátka Lukáš | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | TK GSM Prešov | 214 | ||||
10 | Porubän Matej | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 271 | ||||
11 | Strompf Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK DRANaM Košice | 271 | ||||
12 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
13 | Lazorčák Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | |||||
14 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
15 | Servátka Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov |