tlač: žreb 2
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Názov turnaja: | HSC CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Stevič Kristián (C) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Orviský Ivan (B) | |||
Termín od: | 15.07.2024 | Termín do: | 17.07.2024 | |
Kontakt: | Kristián Stevič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908069861, | |||
Kontakt e-mail: | kristian.stevic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 14.07.2024 9:00 | HS Centrum Piešťany |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 14.07.2024 9:00 | HS Centrum Piešťany |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Artur Bartovic | |||
15.07.2024 12:30 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Karol Klásek | ||||
15.07.2024 12:30 | |||||
4. | BYE | ||||
5. | Michal Krnáč | ||||
15.07.2024 12:30 | |||||
6. | Jakub Husovský | ||||
7. | Nicolas Baranovič | ||||
15.07.2024 12:30 | |||||
8. | BYE | ||||
9. | Alex Rodek | ||||
15.07.2024 12:30 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Maximilián Ondrej | ||||
15.07.2024 12:30 | |||||
12. | BYE | ||||
13. | Filip Buda | ||||
15.07.2024 12:30 | |||||
14. | BYE | ||||
15. | (5-8) | Matúš Mravík | |||
15.07.2024 12:30 | |||||
16. | BYE | ||||
17. | (3-4) | Tobias Baranovič | |||
15.07.2024 13:30 | |||||
18. | BYE | ||||
19. | Martin Šiška | ||||
15.07.2024 13:30 | |||||
20. | BYE | ||||
21. | Lukáš Krištofovič | ||||
15.07.2024 13:30 | |||||
22. | BYE | ||||
23. | David Stopka | ||||
15.07.2024 13:30 | |||||
24. | BYE | ||||
25. | Dominik Štofan | ||||
15.07.2024 13:30 | |||||
26. | BYE | ||||
27. | Samuel Svitek | ||||
15.07.2024 13:30 | |||||
28. | BYE | ||||
29. | Marek Kabát | ||||
15.07.2024 13:30 | |||||
30. | BYE | ||||
31. | BYE | ||||
15.07.2024 13:30 | |||||
32. | (5-8) | Patrik Košťany | |||
33. | BYE | ||||
15.07.2024 14:30 | |||||
34. | (5-8) | Igor Kolárik | |||
35. | BYE | ||||
15.07.2024 14:30 | |||||
36. | Lukáš Vaškanin | ||||
37. | BYE | ||||
15.07.2024 14:30 | |||||
38. | Richard Kučera | ||||
39. | BYE | ||||
15.07.2024 14:30 | |||||
40. | Marián Kurhajec | ||||
41. | BYE | ||||
15.07.2024 14:30 | |||||
42. | Matúš Štrba | ||||
43. | BYE | ||||
15.07.2024 14:30 | |||||
44. | Paris Hamar | ||||
45. | BYE | ||||
15.07.2024 14:30 | |||||
46. | Michal Pavličko | ||||
47. | BYE | ||||
15.07.2024 14:30 | |||||
48. | (3-4) | Alexander Šišovský | |||
49. | BYE | ||||
15.07.2024 15:00 | |||||
50. | (5-8) | Jakub Krpelan | |||
51. | BYE | ||||
15.07.2024 15:00 | |||||
52. | Ľudovít Šalgovič | ||||
53. | BYE | ||||
15.07.2024 15:00 | |||||
54. | Igor Malinka | ||||
55. | BYE | ||||
15.07.2024 15:00 | |||||
56. | Andrej Soboňa | ||||
57. | BYE | ||||
15.07.2024 15:00 | |||||
58. | Kini Gulej | ||||
59. | BYE | ||||
15.07.2024 15:00 | |||||
60. | Patrik Mészáros | ||||
61. | BYE | ||||
15.07.2024 15:00 | |||||
62. | Branislav Baťala | ||||
63. | BYE | ||||
15.07.2024 15:00 | |||||
64. | (2) | Marek Konopka |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
2 | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | ||||
3 | Baranovič Tobias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 22 | ||||
4 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 28 | ||||
5 | Krpelan Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 30 | ||||
6 | Košťany Patrik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 31 | ||||
7 | Mravík Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 39 | ||||
8 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | ||||
9 | Hamar Paris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
10 | Ondrej Maximilián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | ||||
11 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | ||||
12 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | ||||
13 | Krištofovič Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | ||||
14 | Štofan Dominik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | ||||
15 | Krnáč Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 72 | ||||
16 | Soboňa Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | ||||
17 | Šalgovič Ľudovít | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | ||||
18 | Štrba Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | ||||
19 | Mészáros Patrik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | ||||
20 | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | ||||
21 | Buda Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ratufa Levice | 111 | ||||
22 | Šiška Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 118 | ||||
23 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | ||||
24 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | ||||
25 | Pavličko Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | ||||
26 | Vaškanin Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | ||||
27 | Husovský Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | ||||
28 | Svitek Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 186 | ||||
29 | Rodek Alex | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | 209 | ||||
30 | Stopka David | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC TALENT Bratislava | 215 | ||||
31 | Baranovič Nicolas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 239 | ||||
32 | Klásek Karol | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Senica | |||||
33 | Kabát Marek | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK ŠTK Šamorín |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adamča Martin | 06. 07. 2024 04:19 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 37 | ||||
2 | Bariak Jakub Emil | 13. 07. 2024 05:36 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 37 | ||||
3 | Ďuris Lucas | 13. 07. 2024 04:26 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 82 | ||||
4 | Glos Lukáš | 15. 06. 2024 07:28 | 2010 | S-ch | TK AS Trenčín | 50 | ||||
5 | Hvorecký Maxim | 10. 07. 2024 18:27 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | ||||
6 | Kováčik Šimon | 03. 07. 2024 10:48 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
7 | Kubiš Alexander | 13. 07. 2024 08:36 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | ||||
8 | Mamedgulyyev Azat | 06. 07. 2024 16:36 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | ||||
9 | Matrtaj Jakub | 11. 07. 2024 08:07 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 153 | ||||
10 | Naď Samuel | 12. 07. 2024 22:15 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | ||||
11 | Pavlysh Oleh | 11. 07. 2024 10:17 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 17 | ||||
12 | Piroha Matúš | 08. 07. 2024 21:34 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | ||||
13 | Sirota Daniel | 06. 06. 2024 14:13 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 36 | ||||
14 | Suchánek Adam | 11. 07. 2024 22:31 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
15 | Urbánoš Alex | 12. 07. 2024 06:57 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | ||||
16 | Varga Tadeáš | 13. 07. 2024 08:43 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | ||||
17 | Vylám Sebastián | 05. 07. 2024 20:28 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
18 | Zalka Roland | 10. 07. 2024 07:30 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 239 |