Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8, Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 07.09.2024 | Termín do: | 11.09.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
dorastenky | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Benian Oskar | 09.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | |||||
2 | Bognár Simon | 13.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | |||||
3 | Danko Peter | 09.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
4 | Hlivjak Oliver | 12.07. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | |||||
5 | Karas Jozef | 12.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | |||||
6 | Kolodžej Filip | 07.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||||
7 | Krajčír Samuel Alexander | 12.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | |||||
8 | Kriško Radovan | 11.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | |||||
9 | Lapšanský Alex | 10.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 13 | |||||
10 | Maruniak Matej | 07.07. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
11 | Melaga Samuel | 07.07. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | |||||
12 | Mikuš Michal | 12.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | |||||
13 | Nemjo Filip | 07.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
14 | Ondrášik Dávid | 15.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 147 | |||||
15 | Paulovčák Sebastián | 12.07. 2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 24 | |||||
16 | Sýkora Samuel | 07.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||||
17 | Volník Nicholas | 08.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | |||||
18 | Vrba Miloslav | 11.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 |