Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090018 - TK Senica | |||
Názov turnaja: | CP SENICA OPEN 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Sadová 642/16, 905 01 Senica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Bartošek Gabriel (B) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Valenčík Branislav (C) | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 29.07.2024 | |
Kontakt: | Branislav Valenčík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421903715385, | |||
Kontakt e-mail: | tksenica@tksenica.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 26.07.2024 9:00 | Sadová 642/16,Senica |
dorastenky | 48 | 24 | - | 26.07.2024 9:00 | Sadová 642/16,Senica |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Antalíková Lenka | 13.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 326 | |||||
2 | Baánová Sofia | 15.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | |||||
3 | Babincová Sofia | 05.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
4 | Balážová Ema | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
5 | Bočáková Nina | 09.07. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
6 | Čačová Tereza | 03.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava | ||||||
7 | Capandová Alexandra | 28.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
8 | Daubnerová Ivana | 06.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
9 | Dimitrova Andrea | 06.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
10 | Drgoň Claudia | 15.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
11 | Ferancová Agnes | 25.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
12 | Gálik Kayla Leah | 25.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
13 | Gašparíková Sofia | 08.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 218 | |||||
14 | Hargašová Sofia | 13.06. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
15 | Hlucháňová Nela | 29.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | |||||
16 | Kadlečíková Simona | 19.06. 2024 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
17 | Kováčová Emília | 30.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
18 | Krajčovičová Michaela | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
19 | Kubalová Lilien | 01.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
20 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
21 | Markošová Tereza | 03.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
22 | Méryová Nina | 18.06. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
23 | Mikocziová Petra | 07.07. 2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | ||||||
24 | Mračnová Karin | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
25 | Mrázová Vanesa | 12.06. 2024 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | |||||
26 | Nemec Timea Tara | 02.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
27 | Palanová Adela | 17.06. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
28 | Pindúrová Vivien | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
29 | Planická Stella | 05.06. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
30 | Rogulski Bianka | 03.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
31 | Valenčíková Diana | 27.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
32 | Vilčeková Daniela | 01.06. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | |||||
33 | Zemanová Michaela | 25.06. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 | |||||
34 | Zríniová Karolína | 08.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Senica | 201 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mokrá Vanesa | 29.06. 2024 14:00 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
2 | Parízeková Laura | 07.07. 2024 17:53 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | |||||
3 | Salaiová Vanesa | 14.07. 2024 19:40 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 |