Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | EMPIRE JUNIORS CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Boleman Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 18.07.2024 | Termín do: | 21.07.2024 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 17.07.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
dorastenci | 48 | 24 | - | 17.07.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Félixová Saša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 16 | ||||
2 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 18 | ||||
3 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | ||||
4 | Georgievska Hana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
5 | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
6 | Kubalová Kristína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | ||||
7 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | ||||
8 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | ||||
9 | Švorcová Stella Izabela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | ||||
10 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
11 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | ||||
12 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | ||||
13 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
14 | Tomašovičová Lea | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | ||||
15 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 59 | ||||
16 | Petrášová Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | ||||
17 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | ||||
18 | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 65 | ||||
19 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | ||||
20 | Rablánska Flóra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | ||||
21 | Ifailova Oleksandra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | ||||
22 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
23 | Zathurecká Zoja | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | ||||
24 | Bočáková Nina | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | ||||
25 | Palenčíková Petra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | ||||
26 | Weissová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
27 | Valenčíková Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | ||||
28 | Hargašová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | ||||
29 | Palanová Adela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | ||||
30 | Klieštencová Klára | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 96 | ||||
31 | Dimitrova Andrea | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | ||||
32 | Uherčíková Alena | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | ||||
33 | Kyjaci Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | ||||
34 | NVK | Mrázová Vanesa | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | |||
35 | NVK | Pavlovičová Dominika | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | |||
36 | NVK | Baánová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | |||
37 | NVK | Riszdorferová Sophia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | |||
38 | USP | Cimmermannová Natália | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | |||
39 | NVK | Sedláková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | |||
40 | NVK | Černáková Tereza | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | |||
41 | USP | Halásová Lucia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | ||||
42 | USP | Artemeva Valeriia | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gombáriková Lea | 29. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 132 | |||||
2 | Rogulski Bianka | 15. 06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
3 | Gajdošová Michaela | 16. 06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 143 | |||||
4 | Jakubcová Katarína | 21. 06. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
5 | Křenová Klára | 03. 07. 2024 | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 190 | |||||
6 | Velits Natalie | 29. 05. 2024 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 | |||||
7 | Bab Viktória Terézia | 03. 07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | |||||
8 | Babincová Sofia | 24. 05. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
9 | Markošová Tereza | 03. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
10 | Krajčovičová Michaela | 24. 06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
11 | Nemec Timea Tara | 18. 05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
12 | Balážová Ella | 13. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
13 | Pindúrová Vivien | 28. 06. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
14 | Troshyna Mariia | 01. 07. 2024 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | ||||||
15 | Ten Sofiia | 02. 07. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mravcová Ema | 14. 07. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 3 | |||||
2 | Kašťáková Sára | 07. 07. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 17 | |||||
3 | Szimandel Laura | 06. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ferancová Agnes | 25. 06. 2024 09:30 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
2 | Gálik Kayla Leah | 13. 07. 2024 12:16 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
3 | Gašparíková Sofia | 14. 07. 2024 19:58 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 218 | ||||
4 | Gažová Anabela | 06. 07. 2024 18:39 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Herdická Nicole Emma | 15. 07. 2024 09:31 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | ||||
6 | Hlucháňová Nela | 15. 07. 2024 00:15 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | ||||
7 | Humenchak Daniela | 12. 07. 2024 04:49 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | |||||
8 | Kadlečíková Diana | 12. 07. 2024 17:26 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | ||||
9 | Karasová Emma | 15. 07. 2024 11:09 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | ||||
10 | Kolodžejová Lea | 11. 07. 2024 21:43 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | ||||
11 | Konopková Nela | 09. 07. 2024 15:40 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | ||||
12 | Košútová Lara | 10. 07. 2024 18:05 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | ||||
13 | Kubalová Lilien | 10. 07. 2024 14:52 | 2011 | S-d | TK Žilina | |||||
14 | Kuriľáková Nela | 13. 07. 2024 07:53 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | ||||
15 | Libáková Kamila | 13. 07. 2024 23:58 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
16 | Martinková Katarína | 11. 07. 2024 21:30 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | ||||
17 | Méryová Nina | 12. 07. 2024 21:26 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | ||||
18 | Michaľáková Soňa | 10. 07. 2024 17:42 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 69 | ||||
19 | Mĺkva Terézia | 07. 07. 2024 15:52 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
20 | Mokrá Vanesa | 29. 06. 2024 14:00 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | ||||
21 | Mračnová Tamara | 10. 07. 2024 21:26 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
22 | Parízeková Laura | 11. 07. 2024 12:02 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | ||||
23 | Pauková Sofia | 11. 06. 2024 08:44 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | ||||
24 | Petríková Dominika | 12. 07. 2024 19:41 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | ||||
25 | Planická Stella | 13. 07. 2024 14:20 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | ||||
26 | Rábeková Rebeka | 14. 07. 2024 08:31 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | ||||
27 | Rišiaňová Bianka | 26. 06. 2024 15:50 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | ||||
28 | Salaiová Vanesa | 12. 07. 2024 17:42 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | ||||
29 | Ščibranová Nela | 14. 07. 2024 23:24 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
30 | Sevald Nikol | 12. 07. 2024 15:24 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 13 | ||||
31 | Skalická Ela | 13. 07. 2024 12:08 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 158 | ||||
32 | Vallová Karin | 14. 07. 2024 10:45 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
33 | Veselský Miah Paulina | 15. 07. 2024 10:37 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 167 |