1. | (1) | Pauková S. Petríková D. | |||
Pauková S. Petríková D. | |||||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Husárová S. Červenková S. | ||||
Husárová S. Červenková S. | |||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Morháčová M. Zitová T. | |||
Morháčová M. Zitová T. | |||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Weissová E. Uherčíková A. | ||||
6:3 6:3 | Weissová E. Uherčíková A. | ||||
8. | Kutejová K. Capandová A. | 16 8 SF F | |||
9. | Čaplovičová N. Kubalová L. | ||||
6:0 6:1 | Čaplovičová N. Kubalová L. | ||||
10. | Böhmová E. Lalíková M. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
Zapletalová A. Margočová L. | |||||
12. | (3-4) | Zapletalová A. Margočová L. | 16 8 SF F | ||
13. | Mokrá V. Siheľská B. | ||||
6:4 6:1 | Jakubcová K. Velits N. | ||||
14. | Jakubcová K. Velits N. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Karasová E. Kubalová K. | |||||
16. | (2) | Karasová E. Kubalová K. | 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kličimunka Lukáš (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Zástupca rozhodcu: | Bača Michal (C) | |||
Termín od: | 11.05.2024 | Termín do: | 14.05.2024 | |
Kontakt: | Lukáš Kličimunka | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0944636535, | |||
Kontakt e-mail: | lukas.klicimunka@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | TK Žilina |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, časový harmonogram, správa
VR: Lukáš Kličimunka, ZVR: Michal Bača
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. dorastu a dorastu musia byť prihlásení v termíne najneskôr do 27.05.2024 na M SR ml. dorastu a do 13.05.2024 na M SR dorastu.