Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 06.08.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
ženy | 24 | 12 | - | 02.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bab Dominika Elizabeth | 26.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 173 | |||||
2 | Daubnerová Ivana | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 80 | |||||
3 | Gaberová Zuzana | 13.07. 2024 | 2001 | Ž | Top tennis academy Zvolen | ||||||
4 | Hrabovská Laura | 09.06. 2024 | 2001 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 129 | |||||
5 | Husárová Silvia | 29.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 144 | |||||
6 | Jávorková Karin | 01.07. 2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 67 | |||||
7 | Kadlečíková Simona | 19.06. 2024 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 160 | |||||
8 | Leshchenko Marta | 14.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
9 | Mihálová Slávka | 07.07. 2024 | 2004 | Ž | TK Senica | 110 | |||||
10 | Pánisová Romana | 02.07. 2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 173 | |||||
11 | Pirohová Dominika | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 173 | |||||
12 | Sevald Nikol | 10.07. 2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 120 | |||||
13 | Valitova Arina | 13.06. 2024 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | ||||||
14 | Vallová Karin | 05.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 143 |