Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MČ Dúbravka TOUR 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 24.08.2024 | Termín do: | 25.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905109378, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 23.08.2024 8:30 | Lysákova 1, Ba |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 23.08.2024 8:30 | Lysákova 1, Ba |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Artemeva Alina | 19.07. 2024 | 2015 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
2 | Ďuričová Karolína | 08.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Kúpele Piešťany | ||||||
3 | Fabianová Júlia | 09.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
4 | Gajdošíková Sabína | 13.07. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
5 | Hanzalová Stella | 03.08. 2024 | 2015 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
6 | Havelková Laura | 10.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
7 | Horvátová Karolína | 02.07. 2024 | 2014 | De-d | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||||
8 | Hudecová Hana | 20.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
9 | Humenchak Sofia | 02.07. 2024 | 2016 | De-d | TC Topoľčany | ||||||
10 | Javorová Kristína | 03.08. 2024 | 2015 | De-d | TO Slávia ŽU Žilina | ||||||
11 | Kapustíková Zuzana | 08.07. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
12 | Kollárová Diana | 25.07. 2024 | 2015 | De-d | LTC Leopoldov | ||||||
13 | Krišková Nicoleta | 04.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
14 | Krivosudská Karolína | 26.07. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
15 | Kufelová Barbora | 25.06. 2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
16 | Lajdová Nina | 10.07. 2024 | 2015 | De-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
17 | Maďarová Zuzana | 09.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Zlaté Moravce | ||||||
18 | Majerčíková Mia | 12.07. 2024 | 2015 | De-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
19 | Manová Miriama | 31.07. 2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
20 | Marynčáková Ela | 24.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
21 | Mudičková Terézia | 02.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Ružomberok | ||||||
22 | Pátek Vivian | 10.08. 2024 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov | ||||||
23 | Pisarčíková Lucia | 08.07. 2024 | 2016 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
24 | Pollák Elisabeth Zara | 11.07. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
25 | Sabová Dorota | 24.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
26 | Šalkovič Amélia | 02.08. 2024 | 2015 | De-d | United Tennis Academy BA | ||||||
27 | Ševcechová Stela | 19.07. 2024 | 2016 | De-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
28 | Šimlovičová Linnet | 10.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
29 | Šimová Šarlota | 30.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
30 | Šmátralová Sofia | 27.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
31 | Šúryová Nina | 06.08. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
32 | Tomašovičová Lívia | 09.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
33 | Trančik Ester | 01.08. 2024 | 2016 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
34 | Ulehlová Terézia | 05.08. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
35 | Záhradníková Alexandra | 01.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Nováková Ema | 11.08. 2024 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hudecová Vanesa | 26.07. 2024 20:21 | 2016 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
2 | Remeníková Zara | 07.08. 2024 18:25 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
3 | Slávková Gréta | 08.08. 2024 08:53 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
4 | Štefancová Zuzana | 19.07. 2024 15:59 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice |