Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100014 - TK Púchov | |||
Názov turnaja: | HREHOR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Púchov, ulica Športovcov 625/37, 02001, Púchov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Luhový Ivan (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kukosa Eduard (C) | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 19.08.2024 | |
Kontakt: | Ivan Luhový | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907799248, | |||
Kontakt e-mail: | ivan.luhovy@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 16.08.2024 9:00 | v mieste konania |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 16.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | NVK | |||
2 | Minichová Natália Megan | 31.10.2025 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | NVK | |||
3 | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | NVK | |||
4 | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | NVK | |||
5 | Mečiarová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 83 | ||||
6 | Kukučková Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | NVK | |||
7 | Böhmová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | NVK | |||
8 | Vaneková Sára | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slávia SPU Nitra | 113 | ||||
9 | Jánošíková Diana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | ||||
10 | Mečiarová Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 120 | ||||
11 | Mišurová Tereza | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | NVK | |||
12 | Vasiľová Dorothy | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | NVK | |||
13 | Červená Zoja | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK AS Trenčín | 199 | ||||
14 | Nemcová Lilien | 31.10.2025 | 2013 | M-d | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | 207 | NVK | |||
15 | Kukosová Alžbeta | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Púchov | 228 | NVK | |||
16 | Dávidiková Diana | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Rajec | 228 | NVK | |||
17 | Luciaková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | NVK | |||
18 | Žilinčíková Zoe | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica | NVK | ||||
19 | NVK | Mutkovičová Amia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | NVK | |||
20 | NVK | Machavová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | NVK | |||
21 | NVK | Radošovská Izabela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | NVK | |||
22 | USP | Stachová Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | MatchPoint Tennis Club Púchov | NVK | |||
23 | USP | Stachová Kristína | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK Púchov | ||||
24 | USP | Hoštáková Veronika | 31.10.2025 | 2013 | M-d | OZ ŠK Odema Púchov | NVK |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Manová Miriama | 31. 07. 2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | NVK | |||||
2 | Šišovská Michaela | 11. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | NVK | |||||
3 | Michálková Ema | 07. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | NVK | |||||
4 | Hortová Viktória | 24. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | NVK | |||||
5 | Maťošková Barbora | 23. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK Tvrdošín | ||||||
6 | Bereziuk Sofiia | 01. 07. 2024 | 2013 | M-d | TC EMPIRE Trnava | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Bartovic Liliana | 22. 07. 2024 06:57 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 92 | ||||
2 | Blašková Nikola | 20. 07. 2024 18:31 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 179 | ||||
3 | Faguľová Nela | 12. 07. 2024 10:38 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | |||||
4 | Havrlentová Tamara | 30. 07. 2024 13:43 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | |||||
5 | Humajová Aneta | 17. 06. 2024 08:50 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 113 | ||||
6 | Kabátová Tamara | 04. 08. 2024 20:19 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | ||||
7 | Kapráliková Laura | 09. 08. 2024 14:06 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 70 | ||||
8 | Pajtášová Sára | 10. 08. 2024 08:15 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | NVK | ||||
9 | Šimová Anabela | 12. 08. 2024 09:29 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | NVK | |||
10 | Sukupčáková Melánia | 11. 08. 2024 16:50 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | NVK | |||
11 | Tajtáková Izabela | 08. 08. 2024 21:21 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | ||||
12 | Talčíková Sofia | 05. 08. 2024 17:06 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | |||||
13 | Turoňová Tamara | 06. 08. 2024 10:01 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 91 | ||||
14 | Weissová Simona | 08. 08. 2024 20:33 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | NVK |