Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Názov turnaja: | CT | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D.Makovického 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Dujava Dušan (C) | |||
Termín od: | 17.07.2024 | Termín do: | 19.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Virág | |||
Kontakt tel.: | mobil - 905160969, | |||
Kontakt e-mail: | rbktenis@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 16.07.2024 9:00 | TK Ružomberok |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 16.07.2024 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Mojžišová Ela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 16 | |||
2 | Varga Christina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | ||||
3 | La Rosa Sara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 40 | ||||
4 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | ||||
5 | Minichová Natália Megan | 31.10.2025 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | ||||
6 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 56 | ||||
7 | Pučanová Liliana | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | ||||
8 | Lišková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 63 | ||||
9 | Šimová Anabela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | ||||
10 | Dedíková Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 | ||||
11 | Ukropová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 | ||||
12 | Madliaková Lenka | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 82 | ||||
13 | Futášová Zara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | ||||
14 | USP | Ťupeková Sofia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 113 | |||
15 | Vasiľová Dorothy | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | ||||
16 | Micháliková Natália | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | ||||
17 | Dávidiková Diana | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Rajec | 228 | ||||
18 | Luciaková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | ||||
19 | NVK | Becková Janka | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 228 | |||
20 | NVK | Novotná Nikol | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||
21 | NVK | Machavová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||
22 | NVK | Ňačiková Michaela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
23 | USP | Szabóová Sofia | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | ||||
24 | USP | Maťošková Barbora | 31.10.2026 | 2013 | M-d | TK Tvrdošín |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Lukáčiková Lea | 23. 05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
2 | Pajtášová Sára | 20. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
3 | Malegová Lenka | 23. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
4 | Kleščová Nela | 12. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||||
5 | Zemanová Tatiana | 22. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
6 | Štefancová Zuzana | 27. 05. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Franeková Tamara | 14. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK ZZO Čadca |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bajzová Sofia | 15. 07. 2024 07:32 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | ||||
2 | Böhmová Olívia | 05. 07. 2024 22:12 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | ||||
3 | Böhmová Sofia | 05. 07. 2024 22:13 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | ||||
4 | Boyko Viktoriia | 11. 07. 2024 20:23 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | |||||
5 | Hajdučková Stella | 14. 07. 2024 08:24 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | ||||
6 | Hanková Viktória | 09. 07. 2024 14:32 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | ||||
7 | Janáková Zoe | 27. 06. 2024 11:13 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | ||||
8 | Kabátová Tamara | 14. 07. 2024 23:05 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | ||||
9 | Kaľavská Ema | 14. 07. 2024 15:37 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | ||||
10 | Lübecková Tereza | 14. 07. 2024 08:30 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
11 | Mečiarová Laura | 14. 07. 2024 23:17 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 120 | ||||
12 | Mečiarová Tamara | 14. 07. 2024 23:18 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 83 | ||||
13 | Pavlová Stasiya | 12. 06. 2024 09:19 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | ||||
14 | Priesterová Júlia | 14. 07. 2024 07:41 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | |||||
15 | Ščibranová Adela | 14. 07. 2024 23:25 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | ||||
16 | Tarasovičová Tamara | 28. 06. 2024 09:06 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | ||||
17 | Tokárová Simona | 14. 07. 2024 18:35 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | ||||
18 | Tomášová Lea Olívia | 07. 07. 2024 14:52 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | ||||
19 | Turoňová Tamara | 10. 07. 2024 22:55 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 91 | ||||
20 | Valentová Lea | 04. 07. 2024 19:41 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | ||||
21 | Vargová Vanesa | 11. 07. 2024 17:20 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | ||||
22 | Weissová Simona | 14. 07. 2024 19:52 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 |