Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/38A, Banská Bystrica, 974 04 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Maxim (C) | |||
Termín od: | 05.08.2024 | Termín do: | 08.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Labaš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0944112385, | |||
Kontakt e-mail: | martin.labas@baseline.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 04.08.2024 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 04.08.2024 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bab Viktória Terézia | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
2 | Beličáková Alica | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
3 | Blaškovičová Maruschka | 05.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | |||||
4 | Böhmová Emma | 11.06. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | |||||
5 | Bugárová Hana | 26.06. 2024 | 2010 | S-d | TK MŠK Žiar nad Hronom | 80 | |||||
6 | Capandová Alexandra | 05.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
7 | Daňková Alexandra | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | |||||
8 | Erdélyi Olívia | 08.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | |||||
9 | Fereková Emma | 08.07. 2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 5 | |||||
10 | Ferková Vanesa | 17.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | |||||
11 | Forgáčová Nela | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
12 | Gašparíková Sofia | 08.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | |||||
13 | Gažová Anabela | 23.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
14 | Glázerová Nina | 03.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 106 | |||||
15 | Górna Adela | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | |||||
16 | Grešová Nina | 14.07. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 48 | |||||
17 | Grigeľová Emma | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 102 | |||||
18 | Hajdučková Stella | 28.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
19 | Haríková Ema | 08.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
20 | Hlucháňová Nela | 06.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||||
21 | Holienková Amia | 08.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
22 | Humenchak Daniela | 28.06. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | |||||
23 | Janáčiková Petra | 07.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | |||||
24 | Janáková Zoe | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | |||||
25 | Janošková Alexandra | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | |||||
26 | Jeric Hana Tereza | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||||
27 | Juričkovičová Nina | 05.06. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | |||||
28 | Kaščáková Martina | 18.06. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 75 | |||||
29 | Kašparová Hanka | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 257 | |||||
30 | Keršáková Jana | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | |||||
31 | Kušnírová Lívia | 07.06. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 67 | |||||
32 | Kutejová Klára | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | |||||
33 | Leštáková Laura | 27.06. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | |||||
34 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
35 | Madliaková Lenka | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 187 | |||||
36 | Mihalovičová Sofia | 06.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | |||||
37 | Michaláková Tamara | 20.06. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | |||||
38 | Mojžišová Ela | 06.07. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 137 | |||||
39 | Moussa Aaliyah | 05.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | |||||
40 | Pavlovičová Dominika | 06.06. 2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 30 | |||||
41 | Priesterová Miroslava | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | |||||
42 | Rábeková Rebeka | 07.06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 26 | |||||
43 | Sabová Sofia Mia | 21.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 47 | |||||
44 | Sabovčíková Lea | 11.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 73 | |||||
45 | Ščibranová Adela | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
46 | Ščibranová Nela | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||||
47 | Skládalová Sofia | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | |||||
48 | Škodáček Stella | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | |||||
49 | Stanková Sophia Laura | 03.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||||
50 | Štefanovičová Nela | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | |||||
51 | Šteinerová Sarah | 13.07. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 11 | |||||
52 | Szőllősy Ella | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | |||||
53 | Tomášová Lea Olívia | 04.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
54 | Úradniková Natália | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
55 | Valentová Lea | 05.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
56 | Valičeková Viktória | 14.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
57 | Vargová Vanesa | 09.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
58 | Veselský Miah Paulina | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | |||||
59 | Weissová Simona | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
60 | Žiaková Lucia | 01.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 37 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kabátová Tamara | 08.07. 2024 11:45 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce |