Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MC Dúbravka Tour 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 01.08.2024 | Termín do: | 04.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 31.07.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 31.07.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bab Viktória Terézia | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
2 | Bálintová Adela | 20.06. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
3 | Beličáková Alica | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
4 | Blaškovičová Maruschka | 02.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | |||||
5 | Capandová Alexandra | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
6 | Černá Ema | 18.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
7 | Cvíčelová Sofia | 10.06. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | |||||
8 | Dolák Karin | 21.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 257 | |||||
9 | Ferková Vanesa | 04.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | |||||
10 | Filová Michaela | 06.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 114 | |||||
11 | Forgáčová Nela | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
12 | Gálik Kayla Leah | 25.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 51 | |||||
13 | Gašparíková Sofia | 20.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | |||||
14 | Gažová Anabela | 10.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
15 | Grujbárová Stela | 14.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
16 | Halecká Ema | 23.06. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
17 | Haríková Ema | 05.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
18 | Hlubíková Hana | 10.06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
19 | Hlucháňová Nela | 06.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||||
20 | Holienková Amia | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
21 | Holincová Nikoleta | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
22 | Holkovičová Karolína | 05.07. 2024 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | |||||
23 | Humenchak Daniela | 28.06. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | |||||
24 | Janošková Alexandra | 04.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | |||||
25 | Janotková Valéria | 10.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
26 | Jeric Hana Tereza | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||||
27 | Juričkovičová Nina | 05.06. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | |||||
28 | Košťálová Viktória | 10.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | |||||
29 | Kutejová Klára | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | |||||
30 | Laššová Gréta | 11.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
31 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
32 | Luchetti Giulia | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 68 | |||||
33 | Markošová Tereza | 03.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
34 | Moussa Aaliyah | 05.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | |||||
35 | Oťapková Adriana | 11.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
36 | Rábeková Rebeka | 14.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 26 | |||||
37 | Rišková Amélia | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | |||||
38 | Riszdorferová Sophia | 30.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 12 | |||||
39 | Romanová Natália | 10.06. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 148 | |||||
40 | Ščibranová Adela | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
41 | Ščibranová Nela | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||||
42 | Shenová Isabella | 23.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | |||||
43 | Skalická Ela | 12.06. 2024 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 8 | |||||
44 | Škodáček Stella | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | |||||
45 | Skřivanová Nina | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | |||||
46 | Slobodníková Terézia | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | |||||
47 | Šramková Mia | 22.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
48 | Stanková Sophia Laura | 02.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||||
49 | Štefanovičová Nela | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | |||||
50 | Szőllősy Ella | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | |||||
51 | Turčányová Alexandra | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
52 | Turčányová Miroslava | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
53 | Valentová Lea | 05.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
54 | Valičeková Viktória | 14.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
55 | Veselský Miah Paulina | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | |||||
56 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Blašková Nikola | 14.07. 2024 15:57 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | |||||
2 | Lyžičiarová Radoslava | 24.06. 2024 15:03 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | ||||||
3 | Úradniková Natália | 07.06. 2024 23:50 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 |