Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090036 - MŠO Štúrovo | |||
Názov turnaja: | MŠO CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 5, Štúrovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Babindai Patrik (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 29.07.2024 | |
Kontakt: | Patrik Babindai | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908797653, | |||
Kontakt e-mail: | p.babindai@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 16 | 8 | - | 26.07.2024 10:05 | v mieste konania |
staršie žiačky | 16 | 8 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Balážová Ema | 31.05. 2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 182 | |||||
2 | Böhmová Emma | 11.06. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | |||||
3 | Černá Ema | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
4 | Dolák Karin | 10.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 257 | |||||
5 | Forgáčová Nela | 31.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
6 | Górna Adela | 08.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | |||||
7 | Hamranová Nela | 03.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Spartak Komárno | ||||||
8 | Hlubíková Hana | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
9 | Horváthová Mária | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | |||||
10 | Chlumsky Natalia | 19.06. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 257 | |||||
11 | Jablonická Nela | 08.07. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 122 | |||||
12 | Jánošíková Diana | 07.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
13 | Jeric Hana Tereza | 12.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||||
14 | Kapráliková Laura | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | |||||
15 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
16 | Michalková Alžbeta | 08.07. 2024 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | |||||
17 | Pál Jázmin | 12.07. 2024 | 2011 | S-d | MŠO Štúrovo | 257 | |||||
18 | Remenárová Liana | 31.05. 2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 160 | |||||
19 | Šimová Anabela | 18.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | ||||||
20 | Skřivanová Nina | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | |||||
21 | Šramková Mia | 22.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
22 | Štefanovičová Nela | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | |||||
23 | Szekérová Viktória | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | MŠO Štúrovo | 141 | |||||
24 | Szőllősy Ella | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | |||||
25 | Tajtáková Izabela | 28.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | |||||
26 | Turčányová Alexandra | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
27 | Turčányová Miroslava | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
28 | Uher Amélia | 12.07. 2024 | 2013 | M-d | MŠO Štúrovo | ||||||
29 | Valičeková Viktória | 14.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
30 | Vargová Vanesa | 28.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
31 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kabátová Tamara | 10.06. 2024 21:05 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce |