Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100035 - MTK Rimavská Sobota | |||
Názov turnaja: | GEMERSKÝ POHÁR | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Mestská Záhrada 3736, Rimavská Sobota | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Lecső Peter (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Lecső René (C) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 22.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Zuzana Farkašová | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0904334498, mobil - 0905949942, | |||
Kontakt e-mail: | tkrs3736@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 19.07.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 19.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Böhmová Emma | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | ||||
2 | Skládalová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | ||||
3 | USP | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||
4 | Kaščáková Martina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 75 | ||||
5 | USP | Bugárová Hana | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK MŠK Žiar nad Hronom | 80 | |||
6 | Leštáková Laura | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | ||||
7 | Michaláková Tamara | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | ||||
8 | Haríková Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | ||||
9 | Glázerová Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 106 | ||||
10 | Hajdučková Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | ||||
11 | Turoňová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 198 | ||||
12 | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | ||||
13 | Gáliková Anetka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | ||||
14 | Kašparová Hanka | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 257 | ||||
15 | Zemanová Tatiana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
16 | Böhmová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | |||||
17 | Šlúchová Lucia | 31.10.2024 | 2011 | S-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
18 | Kaľavská Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
19 | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | |||||
20 | USP | Gőrčiová Mia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Keršáková Jana | 14. 07. 2024 11:55 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | ||||
2 | Lopuchovská Michaela | 15. 07. 2024 11:16 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | |||||
3 | Mlynarčíková Elisa | 15. 07. 2024 10:45 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 128 | ||||
4 | Tomášová Lea Olívia | 07. 07. 2024 15:37 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 |