Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | FOBOS CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Pánisová Romana (C) | |||
Termín od: | 09.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 64 | 32 | - | 08.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
dorastenky | 64 | 32 | - | 08.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 3 | ||||
2 | Mĺkva Terézia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
3 | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 17 | ||||
4 | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | ||||
5 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | ||||
6 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | ||||
7 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | ||||
8 | Kozmová Lujza | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | ||||
9 | Konopková Nela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | ||||
10 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | ||||
11 | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
12 | Kubalová Kristína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | ||||
13 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | ||||
14 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | ||||
15 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
16 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | ||||
17 | Salaiová Vanesa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | ||||
18 | Martinková Katarína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | ||||
19 | Košútová Lara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | ||||
20 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | ||||
21 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
22 | Tomašovičová Lea | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | ||||
23 | Vallová Karin | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
24 | Petrášová Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | ||||
25 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | ||||
26 | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 65 | ||||
27 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | ||||
28 | Rablánska Flóra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | ||||
29 | Červenková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | ||||
30 | Ifailova Oleksandra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | ||||
31 | Zathurecká Zoja | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | ||||
32 | Bočáková Nina | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | ||||
33 | Palenčíková Petra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | ||||
34 | Weissová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
35 | Valenčíková Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | ||||
36 | Hargašová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | ||||
37 | Lalíková Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | ||||
38 | Palanová Adela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | ||||
39 | Klieštencová Klára | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 96 | ||||
40 | Dimitrova Andrea | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | ||||
41 | Ferancová Agnes | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
42 | Herdická Nicole Emma | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | ||||
43 | Méryová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | ||||
44 | Hollá Alexandra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK 77 Skalica | 113 | ||||
45 | Kyjaci Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | ||||
46 | Mrázová Vanesa | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | ||||
47 | NVK | Baánová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | |||
48 | NVK | Riszdorferová Sophia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | |||
49 | NVK | Rábeková Rebeka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||
50 | NVK | Skalická Ela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 158 | |||
51 | NVK | Sedláková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | |||
52 | NVK | Košická Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 179 | |||
53 | NVK | Balážová Ella | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||
54 | NVK | Ščibranová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Pavlovičová Dominika | 25. 06. 2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | |||||
2 | Rogulski Bianka | 15. 06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
3 | Vilčeková Daniela | 15. 06. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | |||||
4 | Ambrózová Ela | 15. 07. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | |||||
5 | Jakubcová Katarína | 09. 07. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
6 | Cimmermannová Natália | 30. 06. 2024 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | |||||
7 | Křenová Klára | 17. 06. 2024 | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 190 | |||||
8 | Planická Stella | 09. 06. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
9 | Mračnová Tamara | 01. 07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
10 | Babincová Sofia | 16. 07. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
11 | Kinderová Liliana | 10. 06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | |||||
12 | Švachová Eliška | 10. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 288 | |||||
13 | Markošová Tereza | 19. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
14 | Krajčovičová Michaela | 24. 06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
15 | Nemec Timea Tara | 27. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
16 | Kubalová Lilien | 22. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
17 | Capandová Alexandra | 10. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
18 | Libáková Kamila | 18. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
19 | Ten Sofiia | 02. 07. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
20 | Pindúrová Vivien | 14. 07. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
21 | Mikocziová Petra | 17. 07. 2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | ||||||
22 | Troshyna Mariia | 23. 07. 2024 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Rožičová Monika | 28. 07. 2024 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bohunčáková Stela | 26. 07. 2024 19:22 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
2 | Erdélyi Olívia | 24. 06. 2024 22:16 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | ||||
3 | Georgievska Hana | 28. 07. 2024 19:30 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
4 | Jaškovičová Izabella | 27. 07. 2024 22:11 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 223 | ||||
5 | Mokrá Vanesa | 21. 07. 2024 09:42 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | ||||
6 | Pauková Sofia | 11. 06. 2024 08:45 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | ||||
7 | Pojedincová Linda | 20. 07. 2024 17:57 | 2009 | D-d | TK Inter Bratislava | 344 | ||||
8 | Švorcová Stella Izabela | 19. 07. 2024 13:37 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | ||||
9 | Uherčíková Alena | 28. 07. 2024 13:05 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 |