Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090104 - Tennis club Veľké Kostoľany | |||
Názov turnaja: | PACIFIC OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Školská 5, Veľké Kostoľany 922 07 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Porubský | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903971398, | |||
Kontakt e-mail: | porubsky.porko@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Baánová Sofia | 15.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | |||||
2 | Balážová Ema | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
3 | Burík Anna | 20.07. 2024 | 2007 | D-d | TK SAAG Šahy | 133 | |||||
4 | Capandová Alexandra | 04.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
5 | Cvíčelová Sofia | 15.07. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
6 | Dimitrova Andrea | 06.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
7 | Drgoň Claudia | 15.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
8 | Ferancová Agnes | 11.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
9 | Gašparíková Sofia | 18.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 218 | |||||
10 | Hlucháňová Nela | 06.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | |||||
11 | Kadlečíková Diana | 19.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | |||||
12 | Křenová Klára | 03.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 190 | |||||
13 | Mikocziová Petra | 07.07. 2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | ||||||
14 | Motolová Sofia | 06.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Púchov | 344 | |||||
15 | Nemec Timea Tara | 27.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
16 | Planická Stella | 05.06. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
17 | Polikashyna Olha | 16.06. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | ||||||
18 | Rábeková Rebeka | 04.06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
19 | Rogulski Bianka | 03.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
20 | Skřivanová Nina | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 133 | |||||
21 | Švagrová Kristýna | 29.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 129 | |||||
22 | Ten Sofiia | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
23 | Vilčeková Daniela | 15.06. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | |||||
24 | Zemanová Natália | 09.07. 2024 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 229 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mračnová Tamara | 21.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mokrá Vanesa | 21.07. 2024 09:42 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
2 | Parízeková Laura | 19.07. 2024 22:14 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | |||||
3 | Stachová Annamária | 02.07. 2024 23:28 | 2008 | D-d | TK Púchov | 344 |