Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Tužinská Jana (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Plajová Nina (C) | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 18.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 32 | 16 | - | 17.08.2024 8:30 | v mieste konania |
deti - chlapci | 32 | 16 | - | 18.08.2024 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
Dievčatá hrajú 17. 8.- sobota a chlapci 18. 8. - nedeľa.
rozpis,
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Balková Laura | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Tenis Centrum Bojnice | |||||
2 | Mojžitová Ema | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
3 | Kurtíková Karolína | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
4 | Číková Karolína | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Tajch Nová Baňa | |||||
5 | Sečkárová Nela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
6 | Orolínová Kristína | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
7 | Šuleková Natália | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Hriňová | |||||
8 | Bellanová Tatiana | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Tenis Centrum Bojnice | |||||
9 | Kučerová Martina | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Hriňová | |||||
10 | Kollárová Viktória | 31.10.2024 | 2015 | De-d | Tenisový klub Včielka Bzovík | |||||
11 | Mudičková Terézia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Ružomberok | |||||
12 | Machavová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
13 | Mišúnová Jela | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Púchov | |||||
14 | Fričová Viktória | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Tajch Nová Baňa | |||||
15 | Oulehle Zoe | 31.10.2024 | 2017 | De-d | TK Tenis Centrum Bojnice | |||||
16 | Lukáčová Nina | 31.10.2024 | 2015 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | |||||
17 | Britaňáková Liliana | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Ratufa Levice | |||||
18 | Skřivanová Nela | 31.10.2024 | 2017 | De-d | Detská tenisová škola Nitra | |||||
19 | Kapustová Diana | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
20 | Messinger Nina | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | |||||
21 | Maďarová Zuzana | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Zlaté Moravce | |||||
22 | Lajdová Nina | 31.10.2025 | 2015 | De-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
23 | Šebová Lujza | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Kapustíková Zuzana | 05. 08. 2024 12:06 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
2 | Löfflerová Adela | 12. 08. 2024 07:37 | 2015 | De-d | TK Žilina | |||||
3 | Špániková Viktória | 30. 07. 2024 21:20 | 2015 | De-d | Tenisový klub Včielka Bzovík |