Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090109 - ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||
Názov turnaja: | BLAVA KIDS CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hlavná 1/70, 919 30 Jaslovské Bohunice | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 14.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Vlachovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421903686406, | |||
Kontakt e-mail: | tkskblava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 13.07.2024 14:30 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 13.07.2024 08:30 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bartošková Edita | 21.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
2 | Čellárová Lea | 20.05. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
3 | Danihelová Ela | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | TK 77 Skalica | ||||||
4 | Ďuričová Karolína | 14.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Kúpele Piešťany | ||||||
5 | Gombarček Rebeka | 04.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
6 | Gondor Ema | 19.05. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
7 | Havelková Laura | 22.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
8 | Hlubíková Alžbeta | 13.05. 2024 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
9 | Hodničová Nikola | 03.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
10 | Holkovičová Nela | 01.06. 2024 | 2014 | De-d | VTC Pezinok | ||||||
11 | Horníčková Eliška | 07.06. 2024 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
12 | Hudecová Hana | 17.05. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
13 | Kapustíková Zuzana | 13.05. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
14 | Kolínek Lara Zuzana | 28.05. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
15 | Královičová Sára | 20.05. 2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
16 | Krivosudská Karolína | 20.06. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
17 | Kufelová Barbora | 25.05. 2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
18 | Kusendová Nela | 17.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Petržalka | ||||||
19 | Lopatová Karolína | 20.05. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
20 | Lukáčová Nina | 17.05. 2024 | 2015 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
21 | Majerčíková Mia | 27.05. 2024 | 2015 | De-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
22 | Malinková Jana | 16.06. 2024 | 2015 | De-d | TC Topoľčany | ||||||
23 | Marynčáková Ela | 08.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
24 | Medvedíková Ema | 15.05. 2024 | 2014 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
25 | Miklošová Ema | 15.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
26 | Nováková Ema | 11.06. 2024 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov | ||||||
27 | Oravcová Ellie Anna | 12.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Kúpele Piešťany | ||||||
28 | Pagáčová Denisa | 16.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
29 | Palkechová Laura | 18.05. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
30 | Pátek Vivian | 24.05. 2024 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov | ||||||
31 | Pisarčíková Lucia | 18.05. 2024 | 2016 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
32 | Poláčková Alexandra | 09.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
33 | Pollák Elisabeth Zara | 15.05. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
34 | Prekopp Charlotte | 21.05. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
35 | Radošovská Izabela | 20.05. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
36 | Šimlovičová Linnet | 12.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
37 | Slávková Gréta | 21.05. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
38 | Ulehlová Terézia | 17.05. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
39 | Vlachovičová Lea | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
40 | Vlachovičová Nina | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
41 | Záhradníková Alexandra | 28.05. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Krišková Nicoleta | 02.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
2 | Rolková Natália | 03.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Inter Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Šebová Lujza | 21.06. 2024 19:41 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra |