Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080001 - TK Slovan Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Odbojárov 3, 83104 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 07.09.2024 | Termín do: | 11.09.2024 | |
Kontakt: | JUDr. Radomíra Zrubáková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903/703300, | |||
Kontakt e-mail: | zrubakova@tkslovan.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 06.09.2024 9:00 | Odbojárov 3, BA |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 06.09.2024 9:00 | Odbojárov 3, BA |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beličáková Alica | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | |||||
2 | Bérešová Barbora | 08.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
3 | Blahutiaková Isabella | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
4 | Bolebruchová Emma | 14.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
5 | Černáková Hana | 09.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | |||||
6 | Demeterová Paulína | 15.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
7 | Fialová Tamara | 12.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | |||||
8 | Gajdošechová Karin Júlia | 15.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
9 | Goffová Sarah | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 15 | |||||
10 | Hanková Viktória | 10.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | |||||
11 | Hodničová Nikola | 10.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
12 | Janáková Zoe | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | |||||
13 | Jánošíková Diana | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
14 | Kellner Viktória | 07.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | |||||
15 | Košťálová Viktória | 09.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 16 | |||||
16 | Križanská Michaela | 07.07. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
17 | Kušnírová Lívia | 09.07. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 4 | |||||
18 | Lyžičiarová Radoslava | 13.07. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
19 | Mutkovičová Amia | 08.07. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
20 | Pajtášová Sára | 07.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
21 | Ráczová Nela | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | |||||
22 | Raymonds Emily Oluchi | 08.07. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | |||||
23 | Rodinová Viktória | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
24 | Ščibranová Adela | 08.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
25 | Šimová Anabela | 09.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
26 | Škodáček Stella | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 7 | |||||
27 | Škrabáková Victoria | 10.07. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
28 | Tarasovičová Tamara | 15.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | |||||
29 | Valentová Lea | 10.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | |||||
30 | Valičeková Viktória | 13.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 13 | |||||
31 | Vargová Vanesa | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
32 | Weissová Simona | 07.07. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | |||||
33 | Žilinčíková Zoe | 08.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica |