1. | (1) | Papuščák Matúš | |||
Papuščák Matúš | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Vrana Erik | ||||
Vrana Erik | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Puskajler Oliver | ||||
3:6 7:5 6:1 | Urbánoš Alex | ||||
6. | Urbánoš Alex | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Žlnka Andrej | |||
Žlnka Andrej | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Uram Lukáš | |||
Uram Lukáš | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Šupica Marko | ||||
6:1 7:6(3) | Šupica Marko | ||||
12. | Straňák Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Noga Oliver | ||||
6:3 6:3 | Ščepko Alex | ||||
14. | Ščepko Alex | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Čellár Martin | |||||
16. | (5-8) | Čellár Martin | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Sirota Daniel | |||||
18. | (5-8) | Sirota Daniel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Binder Martin | ||||
7:5 6:3 | Ondik Michal | ||||
20. | Ondik Michal | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Ondrej Maximilián | |||||
22. | Ondrej Maximilián | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Paluga Richard | |||||
24. | (3-4) | Paluga Richard | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Mik Tobias | |||||
26. | (5-8) | Mik Tobias | 32 16 8 SF F | ||
27. | Herman Lukáš | ||||
6:2 6:2 | Herman Lukáš | ||||
28. | Ozorák Samuel | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Gonda Filip | |||||
30. | Gonda Filip | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Lisko Pavol | |||||
32. | (2) | Lisko Pavol | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Granulat | |
Vrchný rozhodca: | Stanko Matej (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča | |||
Zástupca rozhodcu: | Lešniak Tibor (B) | |||
Termín od: | 16.12.2023 | Termín do: | 19.12.2023 | |
Kontakt: | Mgr. Matej Stanko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907291818, | |||
Kontakt e-mail: | matostanko@yahoo.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 15.12.2023 09:00 | Areál ŠK Pepas |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, poradie zápasov, správa
VR: Matej Stanko, ZVR: Tibor Lešniak