Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Názov turnaja: | BANÍCKY KAHANEC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8, Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 09.08.2024 | Termín do: | 13.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 08.08.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 08.08.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bab Viktória Terézia | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
2 | Beličáková Alica | 09.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
3 | Blašková Nikola | 09.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | |||||
4 | Blaškovičová Maruschka | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | |||||
5 | Böhmová Emma | 11.06. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | |||||
6 | Bugárová Hana | 26.06. 2024 | 2010 | S-d | TK MŠK Žiar nad Hronom | 80 | |||||
7 | Capandová Alexandra | 10.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
8 | Čemanová Vivien | 15.07. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 22 | |||||
9 | Černá Ema | 18.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
10 | Černáková Tereza | 25.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 4 | |||||
11 | Daňková Alexandra | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | |||||
12 | Erdélyi Olívia | 27.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | |||||
13 | Fereková Emma | 08.07. 2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 5 | |||||
14 | Ferková Vanesa | 17.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | |||||
15 | Forgáčová Nela | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
16 | Gáliková Anetka | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
17 | Gažová Anabela | 10.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
18 | Hanková Viktória | 27.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | ||||||
19 | Haríková Ema | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
20 | Holienková Amia | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
21 | Holkovičová Karolína | 14.07. 2024 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | |||||
22 | Humenchak Daniela | 28.06. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | |||||
23 | Janáčiková Petra | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | |||||
24 | Janáková Zoe | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | |||||
25 | Janošková Alexandra | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | |||||
26 | Jeric Hana Tereza | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||||
27 | Juričkovičová Nina | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | |||||
28 | Kebísková Eliška | 17.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | |||||
29 | Kubalová Lilien | 12.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 32 | |||||
30 | Kukosová Alžbeta | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Púchov | ||||||
31 | Kušnírová Lívia | 13.06. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 67 | |||||
32 | Kutejová Klára | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | |||||
33 | Laššová Gréta | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
34 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
35 | Markošová Tereza | 11.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
36 | Moussa Aaliyah | 21.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | |||||
37 | Priesterová Miroslava | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | |||||
38 | Rábeková Rebeka | 09.06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 26 | |||||
39 | Rusnačková Riana | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 16 | |||||
40 | Ščibranová Adela | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
41 | Ščibranová Nela | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||||
42 | Shenová Isabella | 23.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | |||||
43 | Škodáček Stella | 08.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | |||||
44 | Skřivanová Nina | 17.06. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | |||||
45 | Stanková Sophia Laura | 03.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||||
46 | Štefanovičová Nela | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | |||||
47 | Šteinerová Sarah | 13.07. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 11 | |||||
48 | Švachová Eliška | 10.06. 2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 61 | |||||
49 | Szőllősy Ella | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | |||||
50 | Turoňová Tamara | 21.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 198 | |||||
51 | Úradniková Natália | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
52 | Valentová Lea | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
53 | Valičeková Viktória | 14.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
54 | Veselský Miah Paulina | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | |||||
55 | Weissová Simona | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
56 | Žiaková Lucia | 01.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 37 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Dolák Karin | 08.07. 2024 23:07 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 257 |