Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090028 - TK Spartak Komárno | |||
Názov turnaja: | TENKUR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Parná ul. 3867/1 Komárno | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Jantošík Michal (C) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 26.08.2024 | Termín do: | 28.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Jantošík | |||
Kontakt tel.: | dv. - 421357789870, mobil - 421911174757, | |||
Kontakt e-mail: | misojantosik@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 25.08.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 25.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Úradniková Natália | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | |||
2 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | |||
3 | Štefanovičová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | 32 | |||
4 | Chrenková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | 101 | |||
5 | Škodáček Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | 24 | |||
6 | Tajtáková Izabela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | 135 | |||
7 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | 86 | |||
8 | Munk Melisa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | 131 | |||
9 | Szekérová Viktória | 31.10.2024 | 2010 | S-d | MŠO Štúrovo | 141 | ||||
10 | La Rosa Sara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 194 | 73 | |||
11 | Jeric Hana Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | 142 | |||
12 | Gáliková Anetka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | 133 | |||
13 | Horváthová Mária | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | 218 | |||
14 | Kárpáti Tamara | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Spartak Komárno | 257 | 84 | |||
15 | Pál Jázmin | 31.10.2025 | 2011 | S-d | MŠO Štúrovo | 257 | 249 | |||
16 | Marcišová Veronika | 31.10.2025 | 2010 | S-d | Benet LTC Bytča | |||||
17 | Hrajnohová Michaela Halina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 93 | ||||
18 | Humajová Aneta | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 187 | ||||
19 | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 104 | ||||
20 | Jánošíková Diana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 187 | ||||
21 | NVK | Laššová Gréta | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 133 | |||
22 | Peroli Greta | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Spartak Komárno | 353 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Böhmová Emma | 21. 08. 2024 17:11 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | 68 | |||
2 | Dzurillová Barbora | 17. 08. 2024 14:57 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | 90 | |||
3 | Forgáčová Nela | 20. 07. 2024 12:15 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | 38 | |||
4 | Skřivanová Nina | 05. 08. 2024 14:51 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | ||||
5 | Szőllősy Ella | 22. 08. 2024 13:26 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | 27 | |||
6 | Valentová Lea | 10. 08. 2024 19:24 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | 39 | |||
7 | Valičeková Viktória | 20. 08. 2024 07:59 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | 36 | |||
8 | Zemanová Tatiana | 20. 08. 2024 06:39 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |