tlač: pavúk 2 | pavúk 4
Detail oficiálnej TL pre rok 2024
| Stredoslovenský region |
Usporiadateľ: | 100035 - MTK Rimavská Sobota |
Názov turnaja: | GEMERSKÝ POHÁR |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Mestská Záhrada 3736, Rimavská Sobota |
Trieda: | Turnaje triedy "D" | | Povrch: | Antuka |
Vrchný rozhodca: | Lecső Peter (B) | | Počet dvorcov: | 4 |
Zástupca rozhodcu: | Lecső René (C) | | | |
Termín od: | 10.08.2024 | | Termín do: | 12.08.2024 |
Kontakt: | Peter Lecsö |
Kontakt tel.: | mobil - 0903862562, |
Kontakt e-mail: | tkrs3736@gmail.com |
| Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 09.08.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 24 | 12 | - | 09.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis,
Hlavná súťaž |
| WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK |
1 | | Trnavský Dominik | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | | 80 | |
2 | | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | | 99 | 37 |
3 | | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | | 167 | 195 |
4 | | Šlúch Mário | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | | 171 | |
5 | | Ozorák Samuel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | | 194 | 110 |
6 | | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | | 250 | 73 |
7 | | Šesták Šimon | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | | 271 | 320 |
8 | | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | | | 83 |
9 | | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | | | 245 |
Náhradníci prihlásení po termíne |
| meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK |
1 | Krnáč Lukas | 10. 08. 2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | | | 71 |
Odhlásení hráči |
| meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK |
1 | Binder Martin | 03. 08. 2024 20:08 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | | 271 | 112 |
2 | Kruksa Martin | 01. 08. 2024 20:21 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | | | 353 |
3 | Maruniak Matej | 19. 07. 2024 08:14 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | | 42 | |
4 | Puskajler Oliver | 07. 08. 2024 21:46 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | | 194 | 173 |
5 | Vancu Adrian | 05. 08. 2024 16:05 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | | 207 | 86 |