Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Slávia STU Bratislava, Májová 21, 850 05 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Škoda Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bušniak Matúš (C) | |||
Termín od: | 09.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 08.07.2024 9:00 | STU |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 08.07.2024 9:00 | STU |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 4 | ||||
2 | Kočiš Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
3 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 9 | ||||
4 | Polák Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | ||||
5 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
6 | Tomašovič Ľubomír | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Sereď | 17 | ||||
7 | Polách Jaroslav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 20 | ||||
8 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
9 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | ||||
10 | Kollár Danny | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 26 | ||||
11 | Kozel Oliver | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | ||||
12 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | ||||
13 | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 | ||||
14 | Vaškanin Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 35 | ||||
15 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | ||||
16 | Gróf Rene | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 37 | ||||
17 | Herdický Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | ||||
18 | Babulic Juraj | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
19 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | ||||
20 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | ||||
21 | Krahulec Jakub | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | ||||
22 | Csontó Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | ||||
23 | Baranovič Nicolas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 52 | ||||
24 | Brejka Hugo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | ||||
25 | NVK | Mamedgulyyev Azim | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||
26 | NVK | Gaál János | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||
27 | NVK | Brezovický Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 181 | |||
28 | NVK | Vrábel Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Žovic David | 03. 06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | |||||
2 | Martišek Pavol | 05. 06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | |||||
3 | Sojka Samuel | 16. 06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 | |||||
4 | Lörinčík Lukas | 12. 06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
5 | Bartoš Juraj | 19. 06. 2024 | 2014 | De-ch | TC TALENT Bratislava | ||||||
6 | Riška Alan | 08. 06. 2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ďuriš Tomáš | 28. 06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | |||||
2 | Brutenič Marko | 26. 06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Eisenreich Maximilian | 15. 06. 2024 14:50 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | ||||
2 | Lipták Erik | 29. 05. 2024 23:45 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | ||||
3 | Scheber Daniel | 23. 06. 2024 11:22 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
4 | Šupica Marko | 29. 06. 2024 21:39 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | ||||
5 | Svitek Samuel | 04. 06. 2024 11:06 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 |