tlač: žreb 2
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090104 - Tennis club Veľké Kostoľany | |||
Názov turnaja: | PACIFIC OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Školská 5, Veľké Kostoľany 922 07 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 24.07.2024 | Termín do: | 26.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Porubský | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903971398, | |||
Kontakt e-mail: | porubsky.porko@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 23.07.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 23.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mathias Bartek | |||
24.07.2024 17:30 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Maximilián Alexander Macko | ||||
24.07.2024 17:30 | |||||
4. | BYE | ||||
5. | Mark Horváth | ||||
24.07.2024 14:00 | |||||
6. | Adam David Husár | ||||
7. | (5-8) | Nataniel Čulman | |||
24.07.2024 17:30 | |||||
8. | BYE | ||||
9. | (3-4) | János Gaál | |||
24.07.2024 17:30 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Ondrej Graus | ||||
24.07.2024 14:00 | |||||
12. | Michal Švančara | ||||
13. | Matúš Makovický | ||||
24.07.2024 15:00 | |||||
14. | Martin Piačka | ||||
15. | BYE | ||||
24.07.2024 18:30 | |||||
16. | (5-8) | Samuel Janík | |||
17. | BYE | ||||
24.07.2024 18:30 | |||||
18. | (5-8) | Samuel Sojka | |||
19. | Alan Riška | ||||
24.07.2024 15:00 | |||||
20. | Marek Šiška | ||||
21. | Jakub Matrtaj | ||||
24.07.2024 15:00 | |||||
22. | Filip Škrha | ||||
23. | BYE | ||||
24.07.2024 18:30 | |||||
24. | (3-4) | Tomáš Chnápko | |||
25. | BYE | ||||
24.07.2024 19:30 | |||||
26. | (5-8) | David Naňák | |||
27. | Matúš Magula | ||||
24.07.2024 16:15 | |||||
28. | Liam Anijar | ||||
29. | Simon Ozan | ||||
24.07.2024 16:15 | |||||
30. | Samuel Haška | ||||
31. | BYE | ||||
24.07.2024 19:30 | |||||
32. | (2) | Jakub Krahulec |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Bartek Mathias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 43 | ||||
2 | Krahulec Jakub | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | ||||
3 | Chnápko Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | ||||
4 | Gaál János | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | ||||
5 | Janík Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Spartak Komárno | 165 | ||||
6 | Sojka Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 | ||||
7 | Naňák David | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | TK Senica | 181 | ||||
8 | Čulman Nataniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | ||||
9 | Matrtaj Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | ||||
10 | Šiška Marek | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | |||||
11 | Ozan Simon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | |||||
12 | Riška Alan | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | |||||
13 | Macko Maximilián Alexander | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
14 | Haška Samuel | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | |||||
15 | Anijar Liam | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Pro Set Bratislava | |||||
16 | Švančara Michal | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | |||||
17 | Graus Ondrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
18 | Piačka Martin | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | |||||
19 | Magula Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | |||||
20 | Škrha Filip | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | |||||
21 | Makovický Matúš | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | No Worry Galanta | |||||
22 | Husár Adam David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
23 | Horváth Mark | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | No Worry Galanta |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Eisenreich Maximilian | 20. 06. 2024 21:36 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | ||||
2 | Koppan David | 12. 07. 2024 09:32 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 86 | ||||
3 | Mamedgulyyev Azim | 20. 07. 2024 16:03 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | ||||
4 | Nemec Adam | 18. 07. 2024 08:26 | 2013 | M-ch | TK Žilina | |||||
5 | Svitek Samuel | 15. 07. 2024 13:54 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | ||||
6 | Várnai Michal | 06. 06. 2024 10:26 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | ||||
7 | Vrábel Samuel | 20. 07. 2024 17:43 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 |