Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | KOVOZBER CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 31.07.2024 | Termín do: | 02.08.2024 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
dorastenky | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gibala Dominik | 19.06. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||||
2 | Hlivjak Oliver | 12.07. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | |||||
3 | Horváth Lukáš | 17.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 159 | |||||
4 | Kolodžej Filip | 07.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||||
5 | Lazorčák Matúš | 28.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | ||||||
6 | Luhový Ivan | 02.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | |||||
7 | Lupták Richard | 01.07. 2024 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | |||||
8 | Nemjo Filip | 07.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
9 | Ovsijčuk Erik | 26.06. 2024 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 89 | |||||
10 | Pleško Richard | 03.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | |||||
11 | Princ Matúš | 05.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | ||||||
12 | Regec Marko | 02.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||||
13 | Slávik Daniel | 14.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | |||||
14 | Turek Sebastian | 14.07. 2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 | |||||
15 | Turóci Timotej | 20.06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | |||||
16 | Vanta Michal | 07.06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | |||||
17 | Varinský Tibor | 15.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | |||||
18 | Zeman Michal | 22.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gallo Peter | 20.07. 2024 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | 271 | |||||
2 | Gallo Michal | 20.07. 2024 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 271 | |||||
3 | Hudy Filip | 21.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 271 | |||||
4 | Mužík Hugo | 21.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 244 | |||||
5 | Pacák Jakub | 21.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 271 | |||||
6 | Plencner Johannes | 21.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 181 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Maruniak Matej | 19.07. 2024 08:15 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 |