Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090104 - Tennis club Veľké Kostoľany | |||
Názov turnaja: | PACIFIC OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Školská 5, Veľké Kostoľany 922 07 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Porubský | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903971398, | |||
Kontakt e-mail: | porubsky.porko@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bariak Jakub Emil | 20.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 163 | |||||
2 | Fano Alex Adam | 21.06. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
3 | Henčl Matthew | 04.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
4 | Hron Alex Maximilián | 12.06. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
5 | Katona Maté | 06.07. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
6 | Kruksa Martin | 01.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||||
7 | Kučera Richard | 18.06. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | |||||
8 | Masaryk Matej | 02.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
9 | Michalka Jakub | 04.07. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | |||||
10 | Naňák Daniel | 06.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Senica | ||||||
11 | Paľko Adam | 20.06. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | |||||
12 | Sekáč Timotej | 02.07. 2024 | 2007 | D-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | 250 | |||||
13 | Suchánek Adam | 20.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
14 | Švarc Lukáš | 16.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 117 | |||||
15 | Székházi Marek | 06.07. 2024 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
16 | Varinský Tibor | 15.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | |||||
17 | Zelenák Ivan | 14.06. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Košťany Patrik | 21.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 194 | |||||
2 | Kolárik Igor | 22.07. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | |||||
3 | Slávik Daniel | 25.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | |||||
4 | Móc Samuel | 26.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | 271 | |||||
5 | Kordoš Levi | 27.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Senica | ||||||
6 | Marko Martin | 27.07. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hromník Filip | 21.06. 2024 16:33 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | |||||
2 | Rampach Šimon | 24.07. 2024 21:10 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 |