Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080050 - VTC Pezinok | |||
Názov turnaja: | LEGAS AUTO TOUR 23/24 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Fraňa Kráľa 1/A, Pezinok | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 18.08.2024 | |
Kontakt: | František Nemčovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905356112, | |||
Kontakt e-mail: | fnemcovic10@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 16.08.2024 10:00 | v mieste konania |
deti - chlapci | 24 | - | - | 16.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Brejková Zoja | 17.06. 2024 | 2016 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
2 | Čellárová Lea | 04.07. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
3 | Gajdošíková Sabína | 13.07. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
4 | Hanzalová Stella | 05.07. 2024 | 2015 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
5 | Havelková Laura | 10.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
6 | Kapustová Diana | 20.06. 2024 | 2016 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
7 | Kufelová Barbora | 25.06. 2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
8 | Kusendová Nela | 24.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Petržalka | ||||||
9 | Lajdová Nina | 10.07. 2024 | 2015 | De-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
10 | Lopatová Karolína | 18.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
11 | Majerčíková Mia | 12.07. 2024 | 2015 | De-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
12 | Marynčáková Ela | 17.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
13 | Medvedíková Ema | 06.07. 2024 | 2014 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
14 | Pisarčíková Lucia | 17.06. 2024 | 2016 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
15 | Pollák Elisabeth Zara | 17.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
16 | Prekopp Charlotte | 02.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
17 | Remeníková Zara | 20.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
18 | Šimlovičová Linnet | 20.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
19 | Spálová Kristína | 30.06. 2024 | 2015 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
20 | Štefancová Zuzana | 07.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
21 | Šúryová Nina | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
22 | Záhradníková Alexandra | 01.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hessel Lea | 05.07. 2024 11:46 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava |