Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100009 - TK Nová Dubnica | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | P. O. Hviezdoslava 2, 018 51 Nová Dubnica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 14.09.2024 | Termín do: | 16.09.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Šobáň | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908/731772, | |||
Kontakt e-mail: | petersoban4@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 13.09.2024 10:00 | miesto konania |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 13.09.2024 10:00 | miesto konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Bajzová Sofia | 12.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 104 | |||||
2 | Bartovic Liliana | 19.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 257 | 159 | ||||
3 | Blašková Nikola | 20.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | 293 | ||||
4 | Böhmová Emma | 02.08. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | 68 | ||||
5 | Capandová Alexandra | 22.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
6 | Černá Ema | 17.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | 86 | ||||
7 | Dedíková Nela | 17.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 123 | |||||
8 | Dzurillová Barbora | 05.08. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | 90 | ||||
9 | Franeková Tamara | 27.07. 2024 | 2013 | M-d | TK ZZO Čadca | ||||||
10 | Gajdošechová Karin Júlia | 15.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 54 | |||||
11 | Gáliková Anetka | 20.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | 133 | ||||
12 | Górna Adela | 27.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | 53 | ||||
13 | Gregušová Marína | 07.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 231 | 213 | ||||
14 | Hanková Viktória | 29.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 60 | |||||
15 | Havrlentová Tamara | 30.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
16 | Hlubíková Hana | 16.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
17 | Holecová Chiara | 01.08. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 34 | |||||
18 | Holienková Amia | 28.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | 115 | ||||
19 | Horváthová Mária | 22.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | 218 | ||||
20 | Humajová Aneta | 31.07. 2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 187 | |||||
21 | Chrenková Eliška | 27.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | 101 | ||||
22 | Jánošíková Diana | 27.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 187 | |||||
23 | Janotková Valéria | 17.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | 105 | ||||
24 | Jeric Hana Tereza | 26.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | 142 | ||||
25 | Kapráliková Laura | 29.07. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | 118 | ||||
26 | Karpenko Oleksandra | 21.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
27 | Košťálová Viktória | 19.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | 41 | ||||
28 | La Rosa Sara | 28.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 194 | 73 | ||||
29 | Laššová Gréta | 19.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 133 | |||||
30 | Libáková Kamila | 16.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | ||||
31 | Lopuchovská Michaela | 15.07. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 135 | |||||
32 | Luciaková Nina | 10.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 353 | |||||
33 | Lyžičiarová Radoslava | 04.08. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 318 | |||||
34 | Madliaková Lenka | 01.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 187 | 137 | ||||
35 | Marcišová Veronika | 03.08. 2024 | 2010 | S-d | Benet LTC Bytča | ||||||
36 | Munk Melisa | 05.08. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | 131 | ||||
37 | Nemcová Lilien | 26.07. 2024 | 2013 | M-d | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | 327 | |||||
38 | Petrovičová Lara | 21.07. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 257 | 230 | ||||
39 | Purašiková Gabriela | 19.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 207 | |||||
40 | Ružičková Simona | 30.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 62 | |||||
41 | Ščibranová Adela | 22.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 82 | |||||
42 | Sekáčová Patrícia | 18.07. 2024 | 2012 | M-d | Benet LTC Bytča | 104 | 99 | ||||
43 | Šimová Anabela | 22.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 112 | |||||
44 | Škodáček Stella | 08.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | 24 | ||||
45 | Šuvarová Sofia | 15.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Púchov | 179 | |||||
46 | Tajtáková Izabela | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | 135 | ||||
47 | Turčányová Alexandra | 13.08. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | 258 | ||||
48 | Turčányová Miroslava | 13.08. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | 353 | ||||
49 | Turoňová Tamara | 19.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 198 | 157 | ||||
50 | Ukropová Nina | 15.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 123 | |||||
51 | Úradniková Natália | 31.07. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | ||||
52 | Vargová Vanesa | 15.07. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | 44 | ||||
53 | Vozárová Anna | 01.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 108 | |||||
54 | Zemanová Tatiana | 08.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Podhradská Nela | 12.08. 2024 14:51 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
2 | Valentová Lea | 10.08. 2024 19:33 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 |