'
Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club, Družstevná 575, 900 45 Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Valo Patrik (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Obertová Emma (C) | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 08.07.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | dv. - 918542116, mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | sport.malinovo@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 05.07.2024 10:00 | v mieste konania |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 05.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Matias Babindai | |||
06.07.2024 12:00 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Matúš Mitošinka | ||||
06.07.2024 10:30 | |||||
4. | Simon Ozan | ||||
5. | Šimon Suchár | ||||
06.07.2024 10:30 | |||||
6. | Patrik Rafaj | ||||
7. | Jakub Kráľ | ||||
06.07.2024 10:30 | |||||
8. | (5-8) | Azim Mamedgulyyev | |||
9. | (3-4) | Samuel Svitek | |||
06.07.2024 12:00 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Gleb Ermolov | ||||
06.07.2024 10:30 | |||||
12. | Samuel Vrábel | ||||
13. | Samuel Janík | ||||
06.07.2024 12:00 | |||||
14. | Maximilian Eisenreich | ||||
15. | Jakub Foltin | ||||
06.07.2024 12:00 | |||||
16. | (5-8) | Allen Polkan | |||
17. | (5-8) | Pavol Martišek | |||
06.07.2024 12:00 | |||||
18. | Samuel Brezovický | ||||
19. | Jaroslav Martišek | ||||
06.07.2024 13:00 | |||||
20. | Oliver Gőgh | ||||
21. | Andrii Kurafieiev | ||||
06.07.2024 13:00 | |||||
22. | Daniel Kalužný | ||||
23. | BYE | ||||
06.07.2024 15:00 | |||||
24. | (3-4) | Nikola Šarovič | |||
25. | (5-8) | Michal Masár | |||
06.07.2024 13:00 | |||||
26. | János Gaál | ||||
27. | Michal Kruksa | ||||
06.07.2024 13:00 | |||||
28. | Alan Riška | ||||
29. | Milan Oboňa | ||||
06.07.2024 13:00 | |||||
30. | Daniel Scheber | ||||
31. | BYE | ||||
06.07.2024 15:00 | |||||
32. | (2) | Erik Lipták |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Lipták E. Gőgh O. | |||
07.07.2024 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Martišek J. Martišek P. | ||||
06.07.2024 19:00 | |||||
4. | Rafaj P. Kalužný D. | ||||
5. | Svitek S. Eisenreich M. | ||||
06.07.2024 19:00 | |||||
6. | Gaál J. Vrábel S. | ||||
7. | BYE | ||||
07.07.2024 | |||||
8. | (2) | Brezovický S. Babindai M. |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Babindai Matias | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠO Štúrovo | 42 | ||||
2 | Lipták Erik | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | ||||
3 | Svitek Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | ||||
4 | Šarovič Nikola | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 81 | ||||
5 | Polkan Allen | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 97 | ||||
6 | Martišek Pavol | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | ||||
7 | Masár Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík Bratislava | 120 | ||||
8 | Mamedgulyyev Azim | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | ||||
9 | Gőgh Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Šaľa | 139 | ||||
10 | Gaál János | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | ||||
11 | Janík Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Spartak Komárno | 165 | ||||
12 | Eisenreich Maximilian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | ||||
13 | Vrábel Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | ||||
14 | Brezovický Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 181 | ||||
15 | Kráľ Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | ||||
16 | Ozan Simon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | |||||
17 | Rafaj Patrik | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
18 | Suchár Šimon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
19 | Kalužný Daniel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
20 | Riška Alan | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | |||||
21 | Foltin Jakub | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Inter Bratislava | |||||
22 | Kruksa Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
23 | Mitošinka Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK PROFI Senec | |||||
24 | Scheber Daniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
25 | Oboňa Milan | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK ZZO Čadca | |||||
26 | Martišek Jaroslav | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
27 | Ermolov Gleb | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisová škola Pezinok | |||||
28 | Kurafieiev Andrii | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | TK TENNIS ONE Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babulic Juraj | 12. 05. 2024 22:43 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
2 | Brejka Hugo | 03. 07. 2024 21:13 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | ||||
3 | Danninger Sebastian | 23. 06. 2024 20:11 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | ||||
4 | Kabát Matúš | 28. 06. 2024 09:05 | 2013 | M-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
5 | Koppan David | 19. 05. 2024 09:02 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 86 | ||||
6 | Krajčo Lukáš | 03. 07. 2024 21:27 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 67 | ||||
7 | Sojka Samuel | 21. 06. 2024 09:47 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 | ||||
8 | Szojka Filip | 04. 07. 2024 08:52 | 2012 | M-ch | TK Petržalka |