tlač: žreb 2
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | EMPIRE JUNIORS CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Boleman Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 18.07.2024 | Termín do: | 21.07.2024 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 17.07.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
dorastenci | 48 | 24 | - | 17.07.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Ema Mravcová | |||
18.07.2024 09:30 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Timea Tara Nemec | ||||
18.07.2024 09:30 | |||||
4. | BYE | ||||
5. | Sofia Kyjaci | ||||
18.07.2024 08:30 | |||||
6. | Sofiia Ten | ||||
7. | (9-16) | Diana Podolská | |||
18.07.2024 12:30 | |||||
8. | BYE | ||||
9. | (9-16) | Tamara Zitová | |||
18.07.2024 12:30 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Tereza Markošová | ||||
18.07.2024 08:30 | |||||
12. | Alena Uherčíková | ||||
13. | Natália Cimmermannová | ||||
18.07.2024 09:30 | |||||
14. | Diana Valenčíková | ||||
15. | (5-8) | Petra Adamcová | |||
18.07.2024 | |||||
16. | BYE | ||||
17. | (3-4) | Lucia Scheberová | |||
18.07.2024 14:00 | |||||
18. | BYE | ||||
19. | Andrea Dimitrova | ||||
18.07.2024 | |||||
20. | Viktória Terézia Bab | ||||
21. | Adela Palanová | ||||
18.07.2024 08:30 | |||||
22. | Vivien Pindúrová | ||||
23. | (9-16) | Ema Dubcová | |||
18.07.2024 14:00 | |||||
24. | BYE | ||||
25. | (9-16) | Emília Kováčová | |||
18.07.2024 14:00 | |||||
26. | BYE | ||||
27. | Michaela Krajčovičová | ||||
18.07.2024 08:30 | |||||
28. | Sofia Sedláková | ||||
29. | Nina Bočáková | ||||
18.07.2024 08:30 | |||||
30. | Michaela Gajdošová | ||||
31. | BYE | ||||
18.07.2024 14:00 | |||||
32. | (5-8) | Ivana Daubnerová | |||
33. | BYE | ||||
18.07.2024 14:00 | |||||
34. | (5-8) | Karin Jávorková | |||
35. | Sofia Baánová | ||||
18.07.2024 08:30 | |||||
36. | Stela Bohunčáková | ||||
37. | Oleksandra Ifailova | ||||
18.07.2024 08:30 | |||||
38. | Bianka Rogulski | ||||
39. | BYE | ||||
18.07.2024 14:00 | |||||
40. | (9-16) | Lea Tomašovičová | |||
41. | BYE | ||||
18.07.2024 14:00 | |||||
42. | (9-16) | Diana Petrášová | |||
43. | Petra Palenčíková | ||||
18.07.2024 09:30 | |||||
44. | Sophia Riszdorferová | ||||
45. | BYE | ||||
18.07.2024 09:30 | |||||
46. | Isabel Singh | ||||
47. | BYE | ||||
18.07.2024 09:30 | |||||
48. | (3-4) | Lara Margočová | |||
49. | BYE | ||||
18.07.2024 14:00 | |||||
50. | (5-8) | Stella Izabela Švorcová | |||
51. | Tereza Černáková | ||||
18.07.2024 09:30 | |||||
52. | po vyžrebovaní odhlásený 1 | ||||
53. | Sofia Hargašová | ||||
18.07.2024 09:30 | |||||
54. | Vanesa Mrázová | ||||
55. | BYE | ||||
18.07.2024 14:00 | |||||
56. | (9-16) | Sophie Hetešová | |||
57. | BYE | ||||
18.07.2024 15:30 | |||||
58. | (9-16) | Flóra Rablánska | |||
59. | Valeriia Artemeva | ||||
18.07.2024 09:30 | |||||
60. | Klára Klieštencová | ||||
61. | BYE | ||||
18.07.2024 11:00 | |||||
62. | Lea Gombáriková | ||||
63. | BYE | ||||
18.07.2024 11:00 | |||||
64. | (2) | Saša Félixová |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 3 | |||
2 | Félixová Saša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 16 | ||||
3 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 18 | ||||
4 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | ||||
5 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | ||||
6 | Švorcová Stella Izabela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | ||||
7 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
8 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | ||||
9 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | ||||
10 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
11 | Tomašovičová Lea | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | ||||
12 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 59 | ||||
13 | Petrášová Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | ||||
14 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | ||||
15 | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 65 | ||||
16 | Rablánska Flóra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | ||||
17 | Ifailova Oleksandra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | ||||
18 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
19 | Bočáková Nina | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | ||||
20 | Palenčíková Petra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | ||||
21 | Valenčíková Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | ||||
22 | Hargašová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | ||||
23 | Palanová Adela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | ||||
24 | Klieštencová Klára | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 96 | ||||
25 | Dimitrova Andrea | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | ||||
26 | Uherčíková Alena | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | ||||
27 | Kyjaci Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | ||||
28 | Mrázová Vanesa | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | ||||
29 | Baánová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | ||||
30 | Riszdorferová Sophia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | ||||
31 | Gombáriková Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 132 | ||||
32 | NVK | Rogulski Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||
33 | NVK | Gajdošová Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 143 | |||
34 | USP | Cimmermannová Natália | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | |||
35 | NVK | Sedláková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | |||
36 | NVK | Černáková Tereza | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | |||
37 | NVK | Bab Viktória Terézia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | |||
38 | NVK | Markošová Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||
39 | Krajčovičová Michaela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | ||||
40 | USP | Nemec Timea Tara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||
41 | Pindúrová Vivien | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | |||||
42 | USP | Ten Sofiia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||
43 | USP | Artemeva Valeriia | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | ||||
44 | USP | Singh Isabel | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | ||||
45 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Szimandel Laura | 06. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bab Dominika Elizabeth | 15. 07. 2024 21:34 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
2 | Babincová Sofia | 16. 07. 2024 00:43 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | ||||
3 | Balážová Ella | 15. 07. 2024 14:46 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | ||||
4 | Ferancová Agnes | 25. 06. 2024 09:30 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
5 | Gálik Kayla Leah | 13. 07. 2024 12:16 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
6 | Gašparíková Sofia | 14. 07. 2024 19:58 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 218 | ||||
7 | Gažová Anabela | 06. 07. 2024 18:39 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Georgievska Hana | 15. 07. 2024 19:58 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
9 | Halásová Lucia | 15. 07. 2024 16:18 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
10 | Herdická Nicole Emma | 15. 07. 2024 09:31 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | ||||
11 | Hlucháňová Nela | 15. 07. 2024 00:15 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | ||||
12 | Humenchak Daniela | 12. 07. 2024 04:49 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | |||||
13 | Jakubcová Katarína | 15. 07. 2024 14:18 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | ||||
14 | Kadlečíková Diana | 12. 07. 2024 17:26 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | ||||
15 | Karasová Emma | 15. 07. 2024 11:09 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | ||||
16 | Kašťáková Sára | 15. 07. 2024 22:22 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 17 | ||||
17 | Kolodžejová Lea | 11. 07. 2024 21:43 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | ||||
18 | Konopková Nela | 09. 07. 2024 15:40 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | ||||
19 | Košútová Lara | 10. 07. 2024 18:05 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | ||||
20 | Křenová Klára | 16. 07. 2024 07:46 | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 190 | ||||
21 | Kubalová Kristína | 17. 07. 2024 07:47 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | ||||
22 | Kubalová Lilien | 10. 07. 2024 14:52 | 2011 | S-d | TK Žilina | |||||
23 | Kuriľáková Nela | 13. 07. 2024 07:53 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | ||||
24 | Libáková Kamila | 13. 07. 2024 23:58 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
25 | Martinková Katarína | 11. 07. 2024 21:30 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | ||||
26 | Méryová Nina | 12. 07. 2024 21:26 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | ||||
27 | Michaľáková Soňa | 10. 07. 2024 17:42 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 69 | ||||
28 | Mĺkva Terézia | 07. 07. 2024 15:52 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
29 | Mokrá Vanesa | 29. 06. 2024 14:00 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | ||||
30 | Mračnová Tamara | 10. 07. 2024 21:26 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
31 | Parízeková Laura | 11. 07. 2024 12:02 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | ||||
32 | Pauková Sofia | 11. 06. 2024 08:44 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | ||||
33 | Pavlovičová Dominika | 16. 07. 2024 21:45 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | ||||
34 | Petríková Dominika | 12. 07. 2024 19:41 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | ||||
35 | Pirohová Dominika | 15. 07. 2024 19:12 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | ||||
36 | Planická Stella | 13. 07. 2024 14:20 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | ||||
37 | Rábeková Rebeka | 14. 07. 2024 08:31 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | ||||
38 | Rišiaňová Bianka | 26. 06. 2024 15:50 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | ||||
39 | Salaiová Vanesa | 12. 07. 2024 17:42 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | ||||
40 | Ščibranová Nela | 14. 07. 2024 23:24 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
41 | Sevald Nikol | 12. 07. 2024 15:24 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 13 | ||||
42 | Skalická Ela | 13. 07. 2024 12:08 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 158 | ||||
43 | Troshyna Mariia | 16. 07. 2024 08:09 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
44 | Vallová Karin | 14. 07. 2024 10:45 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
45 | Vatlavicová Monika | 15. 07. 2024 13:20 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | ||||
46 | Velits Natalie | 17. 07. 2024 14:04 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 | ||||
47 | Veselský Miah Paulina | 15. 07. 2024 10:37 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 167 | ||||
48 | Weissová Ema | 15. 07. 2024 22:49 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
49 | Zathurecká Zoja | 17. 07. 2024 07:46 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 |