Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | IMET TEC OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | CHEMLONSKA 2 06601 HUMENNE | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 22.07.2024 | Termín do: | 26.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | TAPO |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | TAPO |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Janošková Alexandra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 2 | ||||
2 | Kušnírová Lívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 4 | ||||
3 | Škodáček Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
4 | Fialová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | ||||
5 | Keršáková Jana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 10 | ||||
6 | Holecová Chiara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 11 | ||||
7 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | ||||
8 | Goffová Sarah | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 15 | ||||
9 | Košťálová Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 16 | ||||
10 | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | ||||
11 | Tarasovičová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | ||||
12 | Weissová Simona | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | ||||
13 | Gajdošechová Karin Júlia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
14 | Tomášová Lea Olívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | ||||
15 | Jedináková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | ||||
16 | Hanková Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | ||||
17 | Kutejová Natália | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | ||||
18 | Erbanová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | ||||
19 | Varga Christina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | ||||
20 | USP | Tokošová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | |||
21 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | ||||
22 | Ščibranová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | ||||
23 | Saloky Scarlett | 31.10.2025 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 47 | ||||
24 | Dzurillová Barbora | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | ||||
25 | Volfová Lara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 53 | ||||
26 | Minichová Natália Megan | 31.10.2025 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | ||||
27 | Pučanová Liliana | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | ||||
28 | Lišková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 63 | ||||
29 | Kellner Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | ||||
30 | Lopuchovská Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | ||||
31 | Futášová Zara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | ||||
32 | Kaľavská Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | ||||
33 | USP | Semanová Sára | 31.10.2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 132 | |||
34 | NVK | Vasiľová Dorothy | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||
35 | NVK | Ocilková Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||
36 | NVK | Malegová Lenka | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||
37 | NVK | Palaštová Simona | 31.10.2024 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | ||||
38 | USP | Štefancová Zuzana | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||
39 | USP | Meričková Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | ||||
40 | USP | Boyko Viktoriia | 31.10.2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bajzová Sofia | 16. 07. 2024 22:03 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | ||||
2 | Gróf Isabella | 14. 07. 2024 15:39 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | ||||
3 | Hajdučková Stella | 17. 07. 2024 08:37 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | ||||
4 | Janáková Zoe | 27. 06. 2024 11:13 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | ||||
5 | Kabátová Tamara | 10. 06. 2024 21:14 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | ||||
6 | Luciaková Nina | 11. 07. 2024 19:55 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | ||||
7 | Lyžičiarová Radoslava | 13. 07. 2024 22:03 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | ||||
8 | Machavová Mia | 13. 07. 2024 09:41 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
9 | Nováková Olívia | 15. 07. 2024 14:27 | 2014 | De-d | TK Senica | |||||
10 | Pajtášová Sára | 15. 07. 2024 14:09 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | |||||
11 | Pavlová Stasiya | 30. 06. 2024 21:57 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | ||||
12 | Priesterová Júlia | 10. 07. 2024 18:42 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | |||||
13 | Ráczová Nela | 25. 06. 2024 22:07 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | ||||
14 | Škodáčková Kristína | 09. 07. 2024 21:12 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
15 | Slobodníková Terézia | 14. 07. 2024 21:08 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 18 | ||||
16 | Tokárová Simona | 16. 07. 2024 09:57 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | ||||
17 | Tomaščinová Timea | 06. 07. 2024 16:22 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 | ||||
18 | Ukropová Nina | 15. 07. 2024 12:52 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 | ||||
19 | Valentová Lea | 05. 07. 2024 10:02 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 |