Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 20.08.2024 | Termín do: | 22.08.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 19.08.2024 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 19.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beličáková Alica | 20.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
2 | Beskydová Adela | 06.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | |||||
3 | Capandová Alexandra | 20.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
4 | Dzurillová Barbora | 06.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | |||||
5 | Erdélyi Olívia | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | |||||
6 | Hajdučková Stella | 28.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
7 | Holienková Amia | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
8 | Horvátová Alexandra | 27.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
9 | Chylová Nikola | 14.07. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | |||||
10 | Janáčiková Petra | 20.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | |||||
11 | Janáková Zoe | 28.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | |||||
12 | Jeníková Lota | 16.07. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | |||||
13 | Kaľavská Ema | 23.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
14 | Keršáková Jana | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | |||||
15 | Kundriková Elena | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 99 | |||||
16 | La Rosa Sara | 10.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 194 | |||||
17 | Libáková Kamila | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
18 | Lopuchovská Michaela | 20.06. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
19 | Lukacková Nela | 29.06. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | |||||
20 | Madliaková Lenka | 11.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 187 | |||||
21 | Michalková Alžbeta | 05.07. 2024 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | |||||
22 | Munk Melisa | 16.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | |||||
23 | Priesterová Miroslava | 09.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | |||||
24 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 11.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 207 | |||||
25 | Škodáček Stella | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | |||||
26 | Stanková Sophia Laura | 03.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||||
27 | Tomášová Lea Olívia | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
28 | Úradniková Natália | 20.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
29 | Valentová Lea | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
30 | Vargová Vanesa | 20.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
31 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |