Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Slávia STU Bratislava,Májová 21, Bratislava 850 05 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 19.08.2024 | Termín do: | 23.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 18.08.2024 9:00 | STU |
dorastenky | 48 | 24 | - | 18.08.2024 9:00 | STU |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamcová Petra | 02.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | |||||
2 | Baánová Sofia | 23.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | |||||
3 | Bab Dominika Elizabeth | 26.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | |||||
4 | Bab Viktória Terézia | 20.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | |||||
5 | Babincová Sofia | 16.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
6 | Balážová Ella | 18.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
7 | Bočáková Nina | 09.07. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
8 | Bohunčáková Stela | 10.07. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
9 | Capandová Alexandra | 19.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
10 | Černáková Tereza | 16.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | |||||
11 | Červenková Sofia | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | |||||
12 | Cimmermannová Natália | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | |||||
13 | Daubnerová Ivana | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
14 | Dimitrova Andrea | 21.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
15 | Drgoň Claudia | 04.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
16 | Félixová Saša | 15.07. 2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 16 | |||||
17 | Ferancová Agnes | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
18 | Gažová Anabela | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
19 | Georgievska Hana | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | |||||
20 | Gonosová Ester | 16.07. 2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 27 | |||||
21 | Hargašová Sofia | 05.07. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
22 | Herdická Nicole Emma | 27.06. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | |||||
23 | Hlucháňová Nela | 06.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | |||||
24 | Ifailova Oleksandra | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | |||||
25 | Jakubcová Katarína | 23.07. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
26 | Jaškovičová Izabella | 20.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 223 | |||||
27 | Jávorková Karin | 01.07. 2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | |||||
28 | Kadlečíková Simona | 19.06. 2024 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
29 | Karasová Emma | 08.07. 2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | |||||
30 | Kašťáková Sára | 15.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 17 | |||||
31 | Kinderová Liliana | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | |||||
32 | Klieštencová Klára | 19.07. 2024 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 96 | |||||
33 | Konopková Nela | 14.07. 2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
34 | Košická Nina | 21.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 179 | |||||
35 | Kováčová Emília | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
36 | Krajčovičová Michaela | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
37 | Kubalová Kristína | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | |||||
38 | Kubalová Lilien | 22.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
39 | Kuriľáková Nela | 22.06. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | |||||
40 | Kyjaci Sofia | 07.07. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | |||||
41 | Leshchenko Marta | 12.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
42 | Libáková Kamila | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
43 | Markošová Tereza | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
44 | Martinková Katarína | 23.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | |||||
45 | Michaľáková Soňa | 11.07. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 69 | |||||
46 | Mikocziová Petra | 07.07. 2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | ||||||
47 | Mĺkva Terézia | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | |||||
48 | Mračnová Tamara | 01.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
49 | Mravcová Ema | 16.07. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 3 | |||||
50 | Mrázová Vanesa | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | |||||
51 | Nemec Timea Tara | 27.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
52 | Palanová Adela | 11.07. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
53 | Palenčíková Petra | 02.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
54 | Pauková Sofia | 22.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | |||||
55 | Petrášová Diana | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | |||||
56 | Petríková Dominika | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | |||||
57 | Pindúrová Vivien | 14.07. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
58 | Pirohová Dominika | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | |||||
59 | Planická Stella | 03.07. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
60 | Rábeková Rebeka | 04.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
61 | Rablánska Flóra | 20.07. 2024 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | |||||
62 | Rišková Amélia | 13.07. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 326 | |||||
63 | Riszdorferová Sophia | 30.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | |||||
64 | Rogulski Bianka | 03.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
65 | Ščibranová Nela | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
66 | Sedláková Sofia | 01.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | |||||
67 | Sevald Nikol | 10.07. 2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 13 | |||||
68 | Shenová Isabella | 01.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 194 | |||||
69 | Scheberová Lucia | 01.07. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | |||||
70 | Szimandel Laura | 22.07. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
71 | Ten Sofiia | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
72 | Tomašovičová Lea | 21.06. 2024 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | |||||
73 | Troshyna Mariia | 23.07. 2024 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | ||||||
74 | Urbanová Adela | 17.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 235 | |||||
75 | Valenčíková Diana | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
76 | Vallová Karin | 09.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | |||||
77 | Vatlavicová Monika | 17.07. 2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | |||||
78 | Zathurecká Zoja | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | |||||
79 | Zimenová Lujza | 18.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 45 | |||||
80 | Zitová Tamara | 15.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Švorcová Stella Izabela | 19.07. 2024 13:38 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 |