Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Názov turnaja: | ODEMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody1926/4, Púchov 020 01 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 14.09.2024 | Termín do: | 15.09.2024 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 13.09.2024 9:00 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 13.09.2024 9:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Barteková Zara | 05.08. 2024 | 2015 | De-d | TK ASICS Trenčín | ||||||
2 | Bušová Hana | 26.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Tenkur Trenčín | ||||||
3 | Čellárová Lea | 22.07. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
4 | Dávidiková Natália | 04.08. 2024 | 2015 | De-d | TK Rajec | ||||||
5 | Grancová Lucia | 23.07. 2024 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov | ||||||
6 | Hanzalová Stella | 30.07. 2024 | 2015 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
7 | Hrubová Nela | 26.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
8 | Jindřichová Nela | 18.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
9 | Lukáčová Nina | 15.07. 2024 | 2015 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
10 | Manová Miriama | 31.07. 2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
11 | Medvedíková Ema | 01.08. 2024 | 2014 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
12 | Mišúnová Jela | 19.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Púchov | ||||||
13 | Nováková Ema | 07.08. 2024 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov | ||||||
14 | Pisarčíková Lucia | 14.07. 2024 | 2016 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
15 | Pollák Elisabeth Zara | 17.07. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
16 | Prekopp Charlotte | 15.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
17 | Šimlovičová Linnet | 16.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
18 | Skřivanová Nela | 10.08. 2024 | 2017 | De-d | Detská tenisová škola Nitra | ||||||
19 | Slávková Gréta | 15.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
20 | Šmátralová Sofia | 30.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
21 | Spálová Kristína | 10.08. 2024 | 2015 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
22 | Záhradníková Alexandra | 29.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
23 | Žilinčíková Zoe | 14.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Miškolciová Anna | 12.08. 2024 10:09 | 2017 | De-d | OZ Slávia Trnava |