Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | STEZ CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 14.09.2024 | Termín do: | 15.09.2024 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 24 | - | - | 13.09.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 13.09.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Bartošková Edita | 22.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
2 | Bochňáková Viktória | 28.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Tatran 2007 Prešov | ||||||
3 | Eliášová Sophia | 23.07. 2024 | 2015 | De-d | Tenis Komplex Košice | ||||||
4 | Chylová Lucia | 15.07. 2024 | 2014 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
5 | Javorová Kristína | 03.08. 2024 | 2015 | De-d | TO Slávia ŽU Žilina | ||||||
6 | Kandráčová Liana | 14.08. 2024 | 2014 | De-d | Tenis Komplex Košice | ||||||
7 | Karčáková Lucia | 13.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
8 | Langošová Sára | 20.07. 2024 | 2015 | De-d | Tenis Komplex Košice | ||||||
9 | Lukácsová Charlotta | 13.08. 2024 | 2015 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
10 | Malegová Lenka | 04.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
11 | Mudičková Terézia | 18.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Ružomberok | ||||||
12 | Ocilková Charlotte | 19.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
13 | Palaštová Simona | 22.07. 2024 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | ||||||
14 | Pelle Jázmyn | 14.07. 2024 | 2014 | De-d | TKM Betliar | ||||||
15 | Schrotterová Marianna | 06.08. 2024 | 2015 | De-d | TC PTA Liptovský Mikuláš | ||||||
16 | Šimová Šarlota | 02.08. 2024 | 2016 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
17 | Šišková Nina | 23.07. 2024 | 2014 | De-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||||
18 | Stančová Sofia | 05.08. 2024 | 2014 | De-d | Tenis Komplex Košice | ||||||
19 | Štefancová Zuzana | 17.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice |