Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100095 - TK TENNis FUN B.Bystrica | |||
Názov turnaja: | AVG GROUP CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Trieda SNP 53 Banská Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Ivan Uram | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915086665, | |||
Kontakt e-mail: | ivouram@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 12.07.2024 9:00 | Tr. SNP 53, B.B. |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 12.07.2024 9:00 | Tr. SNP 53, B.B. |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bérešová Barbora | 06.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
2 | Böhmová Olívia | 25.05. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
3 | Böhmová Sofia | 25.05. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
4 | Boyko Viktoriia | 28.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
5 | Dávidiková Diana | 18.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Rajec | 228 | |||||
6 | Franeková Tamara | 28.05. 2024 | 2013 | M-d | TK ZZO Čadca | ||||||
7 | Hajdučková Stella | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | |||||
8 | Holečková Sára | 10.06. 2024 | 2012 | M-d | ŠKT Kremnica | 228 | |||||
9 | Jánošíková Diana | 13.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
10 | Kabátová Tamara | 16.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
11 | Kašparová Hanka | 01.06. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 43 | |||||
12 | Krčíková Nikola | 16.06. 2024 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 95 | |||||
13 | Lopuchovská Michaela | 15.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | |||||
14 | Lübecková Tereza | 14.05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
15 | Luciaková Nina | 25.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
16 | Lukáčiková Lea | 13.05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
17 | Machavová Mia | 14.05. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
18 | Mečiarová Laura | 04.06. 2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 120 | |||||
19 | Mečiarová Tamara | 04.06. 2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 83 | |||||
20 | Micháliková Natália | 13.05. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | |||||
21 | Milčíková Sofia | 10.06. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 124 | |||||
22 | Mutkovičová Amia | 13.05. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
23 | Pajtášová Sára | 20.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
24 | Paučová Veronika | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
25 | Polláková Timea | 07.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | |||||
26 | Sliacka Nela | 15.05. 2024 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 76 | |||||
27 | Strečková Nela | 23.06. 2024 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 228 | |||||
28 | Tomášová Lea Olívia | 18.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | |||||
29 | Turoňová Tamara | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 91 | |||||
30 | Ukropová Nina | 20.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 | |||||
31 | Vaneková Sára | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia SPU Nitra | 113 | |||||
32 | Vargová Vanesa | 13.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
33 | Vasiľová Dorothy | 16.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
34 | Zimová Sofia | 03.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ňačiková Michaela | 26.06. 2024 19:13 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica |