Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mihók Ján (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Galajda Jozef (C) | |||
Termín od: | 20.08.2024 | Termín do: | 22.08.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 19.08.2024 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 19.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Adam Marcus | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | ||||
2 | Štrba Filip Jan | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 42 | ||||
3 | Naď Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | 33 | |||
4 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | 35 | |||
5 | Mihók Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 49 | ||||
6 | Pollák Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 56 | ||||
7 | Kimak Maximilian | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 65 | 18 | |||
8 | Štofan Dominik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | 12 | |||
9 | Soboňa Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | 53 | |||
10 | Friedmann Leonard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 88 | ||||
11 | Friedmann Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 88 | ||||
12 | Mihók Kristián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 99 | 50 | |||
13 | Lichvár Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | 89 | |||
14 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | 59 | |||
15 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | 55 | |||
16 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 164 | ||||
17 | Semančík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 172 | 84 | |||
18 | Vrško Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 172 | 191 | |||
19 | Paulík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | 75 | |||
20 | Hradický Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 200 | 58 | |||
21 | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | 32 | |||
22 | Dorko Ján | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 239 | 51 | |||
23 | Budzák Šimon | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 239 | ||||
24 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 109 | ||||
25 | NVK | Vrábel Viliam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 106 | |||
26 | NVK | Šabľa Martin Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 120 | |||
27 | NVK | Pastor Šimon | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 297 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Vylám Sebastián | 05. 07. 2024 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Polak Róbert | 12. 08. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 239 | 29 | ||||
2 | Ondrej Maximilián | 11. 08. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | 14 | ||||
3 | Lukča Matúš | 07. 08. 2024 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 99 | 41 | ||||
4 | Farkaš Timon | 08. 08. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 239 | 297 | ||||
5 | Kohút Jakub | 08. 08. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 239 | 297 | ||||
6 | Zoričák Ondrej | 08. 08. 2024 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
7 | Novotný Branislav | 08. 08. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Binder Martin | 08. 08. 2024 16:05 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 64 | ||||
2 | Krištofovič Lukáš | 06. 08. 2024 22:34 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | |||
3 | Mišík Samuel | 11. 08. 2024 12:16 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 97 | 44 | |||
4 | Ozorák Samuel | 08. 08. 2024 13:34 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 62 | ||||
5 | Puskajler Oliver | 07. 08. 2024 21:49 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | ||||
6 | Töviš Boris | 08. 08. 2024 13:14 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 74 |