Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Názov turnaja: | HSC CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Stevič Kristián (C) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Orviský Ivan (B) | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 07.07.2024 | |
Kontakt: | Kristián Stevič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908069861, | |||
Kontakt e-mail: | kristian.stevic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 05.07.2024 9:00 | HS Centrum Piešťany |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 05.07.2024 9:00 | HS Centrum Piešťany |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Bencová Barbora | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TC Topoľčany | |||||
2 | Čellárová Lea | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
3 | Hanzalová Stella | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK AS Trenčín | |||||
4 | Hudecová Vanesa | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
5 | Radošovská Izabela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | |||||
6 | Hlubíková Alžbeta | 31.10.2024 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
7 | Oravcová Ellie Anna | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
8 | Slávková Gréta | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | |||||
9 | Kapustíková Zuzana | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
10 | Miklošová Ema | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
11 | Kufelová Barbora | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
12 | Bartošková Edita | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | |||||
13 | Palkechová Laura | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
14 | Šimlovičová Linnet | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | |||||
15 | Ďuričová Karolína | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
16 | Medvedíková Ema | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK AS Trenčín | |||||
17 | Pisarčíková Lucia | 31.10.2025 | 2016 | De-d | TK AS Trenčín | |||||
18 | Ulehlová Terézia | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
19 | Pollák Elisabeth Zara | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
20 | Lopatová Karolína | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
21 | Šúryová Nina | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
22 | Britaňáková Liliana | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Ratufa Levice | |||||
23 | Malinková Jana | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TC Topoľčany |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Prekopp Charlotte | 08. 05. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
2 | Košíková Natália | 20. 06. 2024 | 2015 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
3 | Šrobárová Petra | 25. 05. 2024 | 2015 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
4 | Pagáčová Denisa | 16. 06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
5 | Kapustová Diana | 19. 05. 2024 | 2016 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
6 | Krivosudská Karolína | 20. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
7 | Ňačiková Michaela | 10. 05. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
8 | Švaňová Nela | 18. 05. 2024 | 2015 | De-d | TK Žilina | ||||||
9 | Havelková Laura | 22. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
10 | Gombarček Rebeka | 08. 05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
11 | Červencová Sofia | 04. 06. 2024 | 2015 | De-d | TK Žilina |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Arbetová Adela | 29. 06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
2 | Barteková Zoja | 25. 06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Augustínová Hanka | 30. 06. 2024 09:35 | 2014 | De-d | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
2 | Hudecová Hana | 29. 06. 2024 18:05 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
3 | Karabínová Alexandra | 19. 06. 2024 17:46 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
4 | Kollárová Diana | 12. 06. 2024 07:47 | 2015 | De-d | LTC Leopoldov | |||||
5 | Maďarová Zuzana | 30. 05. 2024 13:43 | 2015 | De-d | TK Zlaté Moravce | |||||
6 | Machavová Mia | 30. 06. 2024 18:46 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
7 | Remeníková Zara | 30. 06. 2024 09:35 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | |||||
8 | Šebová Lujza | 23. 06. 2024 19:55 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
9 | Siekel Ella | 07. 06. 2024 17:57 | 2014 | De-d | TK PROFI Senec | |||||
10 | Švecová Lujza | 28. 06. 2024 05:19 | 2015 | De-d | TK Senica | |||||
11 | Záhradníková Alexandra | 01. 07. 2024 07:08 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica |