tlač: žreb 2
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | KOVOZBER CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrebík Dušan (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Ogurčáková Martina (A) | |||
Termín od: | 19.07.2024 | Termín do: | 21.07.2024 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 18.07.2024 10:00 | Jánskeho 1 SNV |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 18.07.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Olívia Erdélyi | |||
19.07.2024 09:00 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Tatiana Zemanová | ||||
19.07.2024 09:00 | |||||
4. | BYE | ||||
5. | Elisa Mlynarčíková | ||||
19.07.2024 09:00 | |||||
6. | Barbora Polláková | ||||
7. | Ema Kaľavská | ||||
19.07.2024 11:00 | |||||
8. | BYE | ||||
9. | (3-4) | Alica Beličáková | |||
19.07.2024 09:00 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Alexandra Daňková | ||||
19.07.2024 09:00 | |||||
12. | BYE | ||||
13. | Lea Olívia Tomášová | ||||
19.07.2024 09:00 | |||||
14. | BYE | ||||
15. | BYE | ||||
19.07.2024 09:00 | |||||
16. | Ema Haríková | ||||
17. | BYE | ||||
19.07.2024 09:00 | |||||
18. | Jana Keršáková | ||||
19. | BYE | ||||
19.07.2024 09:00 | |||||
20. | Michaela Lopuchovská | ||||
21. | BYE | ||||
19.07.2024 09:00 | |||||
22. | Tamara Fialová | ||||
23. | BYE | ||||
19.07.2024 09:00 | |||||
24. | (3-4) | Miroslava Priesterová | |||
25. | BYE | ||||
19.07.2024 11:00 | |||||
26. | Nikola Chylová | ||||
27. | Lea Kočanová | ||||
19.07.2024 09:00 | |||||
28. | Daniela Jabrocká | ||||
29. | BYE | ||||
19.07.2024 09:00 | |||||
30. | Eliška Chrenková | ||||
31. | BYE | ||||
19.07.2024 09:00 | |||||
32. | (2) | Sophia Laura Stanková |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Erdélyi Olívia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | ||||
2 | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | ||||
3 | Priesterová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | ||||
4 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | ||||
5 | Daňková Alexandra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | ||||
6 | Jabrocká Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 87 | ||||
7 | Haríková Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | ||||
8 | Chrenková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | ||||
9 | Chylová Nikola | 31.10.2025 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | ||||
10 | Mlynarčíková Elisa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 128 | ||||
11 | Tomášová Lea Olívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | ||||
12 | Keršáková Jana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | ||||
13 | Kočanová Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 187 | ||||
14 | Fialová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 198 | ||||
15 | Zemanová Tatiana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
16 | Lopuchovská Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | |||||
17 | Kaľavská Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
18 | Polláková Barbora | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Beskydová Adela | 16. 07. 2024 15:33 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | ||||
2 | Gáliková Anetka | 17. 07. 2024 01:00 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | ||||
3 | Goffová Sarah | 27. 06. 2024 11:35 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | ||||
4 | Gorielova Uliana | 15. 07. 2024 16:07 | 2011 | S-d | LTK Liptovský Mikuláš | |||||
5 | Grigeľová Emma | 11. 07. 2024 21:19 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 102 | ||||
6 | Hajdučková Stella | 17. 07. 2024 08:35 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | ||||
7 | Holienková Amia | 15. 07. 2024 21:54 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | ||||
8 | Horňáková Zara | 04. 06. 2024 08:51 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 87 | ||||
9 | Horvátová Alexandra | 16. 07. 2024 12:32 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | ||||
10 | Janáková Zoe | 27. 06. 2024 11:13 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | ||||
11 | Jeníková Lota | 01. 07. 2024 09:02 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | ||||
12 | Libáková Kamila | 16. 07. 2024 08:47 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
13 | Lukacková Nela | 14. 07. 2024 07:37 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | ||||
14 | Madliaková Lenka | 11. 07. 2024 20:21 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 187 | ||||
15 | Marcišová Veronika | 17. 07. 2024 15:55 | 2010 | S-d | Benet LTC Bytča | |||||
16 | Mihalovičová Sofia | 09. 07. 2024 14:42 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | ||||
17 | Riesová Tamara | 02. 07. 2024 12:20 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | 132 | ||||
18 | Rišiaňová Bianka | 21. 06. 2024 22:00 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 52 | ||||
19 | Semanová Sára | 16. 07. 2024 14:03 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 231 | ||||
20 | Úradniková Natália | 15. 07. 2024 12:43 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | ||||
21 | Vargová Vanesa | 16. 07. 2024 21:37 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 |