Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MC Dúbravka Tour 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 26.08.2024 | Termín do: | 28.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 25.08.2024 8:30 | Lysákova 1Bratislava |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 25.08.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Bajzová Sofia | 27.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
2 | Blahutiaková Isabella | 13.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
3 | Bolebruchová Emma | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
4 | Černá Ema | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | |||||
5 | Danihelová Ela | 27.07. 2024 | 2014 | De-d | TK 77 Skalica | ||||||
6 | Danišová Sára | 22.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | 90 | |||||
7 | Gabrielová Ema | 27.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | |||||
8 | Gajdošíková Sabína | 09.07. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
9 | Gróf Isabella | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | |||||
10 | Grujbárová Stela | 15.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 179 | |||||
11 | Halecká Ema | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | |||||
12 | Hanková Viktória | 28.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | |||||
13 | Haramiová Klára | 12.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Zohor | 228 | |||||
14 | Horvátová Karolína | 02.07. 2024 | 2014 | De-d | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||||
15 | Hudecová Michaela | 18.07. 2024 | 2013 | M-d | TC Partizánske | 100 | |||||
16 | Chamillová Karolína | 23.07. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 56 | |||||
17 | Jánošíková Diana | 26.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
18 | Kalášková Marcela | 23.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Senica | 104 | |||||
19 | Križanská Michaela | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
20 | Luciaková Nina | 27.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
21 | Lyžičiarová Radoslava | 13.07. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
22 | Moussa Elissa | 21.07. 2024 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 68 | |||||
23 | Mutkovičová Amia | 23.07. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
24 | Pajtášová Sára | 28.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
25 | Ráczová Nela | 22.07. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | |||||
26 | Ščibranová Adela | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
27 | Škrabáková Victoria | 10.07. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
28 | Tallo Karolína | 30.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | |||||
29 | Varga Christina | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
30 | Vatrtová Zoe | 29.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
31 | Zemanová Tatiana | 26.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
32 | Zimová Sofia | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Faguľová Nela | 12.07. 2024 10:44 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
2 | Tanková Tiffany | 17.07. 2024 18:11 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 78 |