Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MC Dúbravka Tour 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovský Michal (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 01.08.2024 | Termín do: | 04.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 31.07.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 31.07.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Riszdorferová Sophia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 12 | ||||
2 | Humenchak Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | ||||
3 | Veselský Miah Paulina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
4 | Ščibranová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | ||||
5 | Moussa Aaliyah | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | ||||
6 | Ferková Vanesa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | ||||
7 | Kutejová Klára | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | ||||
8 | Bab Viktória Terézia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
9 | Blaškovičová Maruschka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | ||||
10 | Kebísková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | ||||
11 | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
12 | Shenová Isabella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | ||||
13 | Hlucháňová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
14 | Gálik Kayla Leah | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 51 | ||||
15 | Forgáčová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | ||||
16 | Gažová Anabela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
17 | Szőllősy Ella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | ||||
18 | Kadlečíková Diana | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | ||||
19 | Luchetti Giulia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 68 | ||||
20 | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | ||||
21 | Gašparíková Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | ||||
22 | Janošková Alexandra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | ||||
23 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | ||||
24 | Valentová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
25 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
26 | Rišková Amélia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | ||||
27 | Valičeková Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | ||||
28 | Holienková Amia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | ||||
29 | Holkovičová Karolína | 31.10.2025 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | ||||
30 | Škodáček Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | ||||
31 | Filová Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 114 | ||||
32 | Janotková Valéria | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | ||||
33 | Juričkovičová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | ||||
34 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | ||||
35 | Markošová Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | ||||
36 | Slobodníková Terézia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | ||||
37 | NVK | Romanová Natália | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 148 | |||
38 | USP | Jeric Hana Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||
39 | NVK | Košťálová Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | |||
40 | USP | Turčányová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||
41 | USP | Turčányová Alexandra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||
42 | USP | Dolák Karin | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 257 | |||
43 | NVK | Laššová Gréta | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||
44 | NVK | Ščibranová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
45 | NVK | Gajdošechová Karin Júlia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
46 | NVK | Oťapková Adriana | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
47 | USP | Šramková Mia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | ||||
48 | USP | Grujbárová Stela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bálintová Adela | 20. 06. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
2 | Zemanová Tatiana | 22. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
3 | Holincová Nikoleta | 25. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
4 | Hlubíková Hana | 10. 06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Rožičová Monika | 23. 07. 2024 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 42 | |||||
2 | Tarasovičová Tamara | 24. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | |||||
3 | Erbanová Nina | 24. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 257 | |||||
4 | Ráczová Nela | 20. 07. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Blašková Nikola | 14. 07. 2024 15:57 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | ||||
2 | Cvíčelová Sofia | 25. 07. 2024 08:15 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | ||||
3 | Halecká Ema | 22. 07. 2024 11:50 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
4 | Haríková Ema | 25. 07. 2024 10:05 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | ||||
5 | Lyžičiarová Radoslava | 24. 06. 2024 15:03 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | |||||
6 | Rábeková Rebeka | 19. 07. 2024 08:43 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 26 | ||||
7 | Skalická Ela | 21. 07. 2024 23:23 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 8 | ||||
8 | Skřivanová Nina | 25. 07. 2024 08:21 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | ||||
9 | Štefanovičová Nela | 17. 07. 2024 22:13 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | ||||
10 | Úradniková Natália | 07. 06. 2024 23:50 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 |