Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110066 - TKM Betliar | |||
Názov turnaja: | BETLIARSKY POHÁR 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Polomská 553, 04921 Betliar | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mikuš Jozef (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Dulík Rudolf (C) | |||
Termín od: | 26.08.2024 | Termín do: | 28.08.2024 | |
Kontakt: | PaedDr. Jozef Mikuš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907975819, | |||
Kontakt e-mail: | jozefmikus@pobox.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 25.08.2024 9:00 | TKM Betliar |
dorastenky | 32 | 16 | - | 25.08.2024 9:00 | TKM Betliar |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Červenková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | 31 | |||
2 | Herdická Nicole Emma | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | 25 | |||
3 | Macková Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 115 | ||||
4 | Andrejková Sophia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | ||||
5 | Ambrózová Ela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | ||||
6 | Bojkunová Martina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJT Michalovce | 149 | 73 | |||
7 | Vasilisková Veronika | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 155 | 68 | |||
8 | Skupeňová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | 88 | |||
9 | Rišiaňová Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | 81 | |||
10 | Demčáková Nella Sofie | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | 127 | |||
11 | Kováčiková Soňa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Cassovia Tennis Academy Košice | 344 | 231 | |||
12 | Kundriková Elena | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 149 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Bereczková Lenka | 06. 08. 2024 07:45 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | ||||
2 | Bohunčáková Stela | 20. 08. 2024 20:43 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
3 | Daubnerová Ivana | 13. 08. 2024 21:03 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
4 | Dimitrova Andrea | 20. 08. 2024 21:33 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | 69 | |||
5 | Erdélyi Olívia | 23. 08. 2024 11:47 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | 91 | |||
6 | Goffová Sarah | 23. 08. 2024 17:40 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 136 | ||||
7 | Grabanová Stella | 23. 08. 2024 11:15 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 169 | ||||
8 | Kamenská Viktória | 19. 08. 2024 23:31 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 58 | ||||
9 | Košútová Lara | 22. 08. 2024 09:11 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | ||||
10 | Kubalová Lilien | 22. 08. 2024 17:28 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | ||||
11 | Lalíková Michaela | 22. 08. 2024 15:19 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | 59 | |||
12 | Méryová Nina | 18. 08. 2024 14:23 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | 123 | |||
13 | Petrášová Diana | 08. 08. 2024 14:54 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | 6 | |||
14 | Ščibranová Nela | 13. 08. 2024 11:40 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 44 | ||||
15 | Šuchterová Nikki | 21. 08. 2024 18:40 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 74 | ||||
16 | Weissová Ema | 23. 08. 2024 18:29 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 |