Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110065 - TK DRANaM Košice | |||
Názov turnaja: | DRANAM CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vysokoškolská 4 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Anton Dragun | |||
Kontakt tel.: | byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232, | |||
Kontakt e-mail: | anton.dragun@dranam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 02.08.2024 10:00 | TK DRANaM Košice |
dorastenky | 24 | 12 | - | 02.08.2024 10:00 | TK DRANaM Košice |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
2 | Šuchterová Nikki | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 74 | ||||
3 | Bereczková Lenka | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | ||||
4 | Gromusová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 123 | ||||
5 | Ambrózová Ela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | ||||
6 | USP | Bojkunová Martina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJT Michalovce | 149 | |||
7 | Vasilisková Veronika | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 155 | ||||
8 | Skupeňová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | ||||
9 | Rišiaňová Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | ||||
10 | Sláviková Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | ||||
11 | Kušnírová Lívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | ||||
12 | Horňáková Zara | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 261 | ||||
13 | Hanyusová Anna | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TK Hradová Lučenec | 288 | ||||
14 | Erdélyi Olívia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | ||||
15 | Kováčiková Soňa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Cassovia Tennis Academy Košice | 344 | ||||
16 | Priesterová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
17 | Grešová Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
18 | Jeníková Lota | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | |||||
19 | Janáčiková Petra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
20 | USP | Riesová Tamara | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | ||||
21 | NVK | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
22 | NVK | Mlynarčíková Elisa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||
23 | USP | Banová Kristina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | ||||
24 | NVK | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kissová Ema | 27. 07. 2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | 103 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Andrejková Sophia | 11. 07. 2024 12:09 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | ||||
2 | Demčáková Nella Sofie | 24. 07. 2024 17:01 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | ||||
3 | Grigeľová Emma | 24. 07. 2024 10:43 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 339 | ||||
4 | Harviščáková Timea | 12. 07. 2024 12:03 | 2008 | D-d | TK Čingov 2008 Smižany | 149 | ||||
5 | Kolodžejová Lea | 12. 07. 2024 12:11 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | ||||
6 | Lukacková Nela | 18. 07. 2024 12:51 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | |||||
7 | Vilčeková Daniela | 23. 07. 2024 09:07 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 |