Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club, Družstevná 575, 900 45 Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Valo Patrik (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Obertová Emma (C) | |||
Termín od: | 10.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918542116, dv. - 0917914115, mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | sport.malinovo@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 09.07.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenci | 48 | 24 | - | 09.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | ||||
2 | Hlucháňová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | ||||
3 | Ružičková Charlotte Chloe | 31.10.2024 | 2010 | S-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 124 | ||||
4 | Vilčeková Daniela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | ||||
5 | Ambrózová Ela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | ||||
6 | Gajdošová Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 143 | ||||
7 | Veselský Miah Paulina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 167 | ||||
8 | Gašparíková Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 218 | ||||
9 | Zemanová Michaela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 | ||||
10 | Sláviková Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | ||||
11 | Kinderová Liliana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | ||||
12 | Markošová Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | ||||
13 | Rišková Amélia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 326 | ||||
14 | Nemec Timea Tara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | ||||
15 | Krajčovičová Michaela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | ||||
16 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
17 | Holienková Amia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | |||||
18 | Leshchenko Marta | 31.10.2024 | 2009 | D-d | TK Jednotka Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Holkovičová Karolína | 05. 07. 2024 | 2011 | S-d | VTC Pezinok |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bab Viktória Terézia | 03. 07. 2024 06:01 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | ||||
2 | Capandová Alexandra | 24. 06. 2024 20:48 | 2010 | S-d | TK Žilina | |||||
3 | Daubnerová Ivana | 28. 06. 2024 22:55 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
4 | Diková Kristína | 01. 07. 2024 10:20 | 2011 | S-d | TK Petržalka | |||||
5 | Dimitrova Andrea | 06. 07. 2024 11:52 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | ||||
6 | Jeric Hana Tereza | 24. 06. 2024 22:13 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
7 | Kadlečíková Diana | 05. 07. 2024 23:02 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | ||||
8 | Mračnová Tamara | 06. 07. 2024 14:24 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
9 | Pojedincová Linda | 03. 07. 2024 21:40 | 2009 | D-d | TK Inter Bratislava | 344 | ||||
10 | Ten Sofiia | 02. 07. 2024 22:57 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | |||||
11 | Vallová Karin | 12. 05. 2024 18:57 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 |