Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D.Makovického 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 22.08.2024 | Termín do: | 24.08.2024 | |
Kontakt: | Martin Madliak | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907624968, | |||
Kontakt e-mail: | martinmad@seznam.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 21.08.2024 9:00 | TK Ružomberok |
dorastenky | 32 | 16 | - | 21.08.2024 9:00 | TK Ružomberok |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Andrejková Sophia | 29.06. 2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||||
2 | Bočáková Nina | 09.07. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
3 | Böhmová Emma | 02.07. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 304 | |||||
4 | Bohunčáková Stela | 10.07. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
5 | Capandová Alexandra | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
6 | Daubnerová Ivana | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
7 | Dimitrova Andrea | 15.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
8 | Dubcová Ema | 30.06. 2024 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 59 | |||||
9 | Glázerová Nina | 03.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 204 | |||||
10 | Halčinová Tatiana | 18.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Ružomberok | 304 | |||||
11 | Herdická Nicole Emma | 27.06. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | |||||
12 | Holienková Amia | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
13 | Jaškovičová Izabella | 25.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 223 | |||||
14 | Krajčovičová Michaela | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
15 | Kubalová Lilien | 22.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
16 | Madliaková Lenka | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | ||||||
17 | Mokrá Vanesa | 29.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
18 | Palenčíková Petra | 02.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
19 | Pavlovičová Dominika | 25.06. 2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | |||||
20 | Planická Stella | 03.07. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
21 | Rábeková Rebeka | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
22 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 11.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 344 | |||||
23 | Ružičková Simona | 04.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
24 | Ščibranová Nela | 02.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
25 | Siheľská Barbora | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
26 | Švagrová Kristýna | 29.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 129 | |||||
27 | Trabalíková Monika | 23.06. 2024 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||||
28 | Uherčíková Alena | 07.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | |||||
29 | Valentová Lea | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||||
30 | Vrtichová Júlia | 14.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Ružomberok | 229 | |||||
31 | Weissová Ema | 17.07. 2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 |