Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mihók Ján (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Galajda Jozef (C) | |||
Termín od: | 24.08.2024 | Termín do: | 26.08.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 23.08.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 23.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Tomášová Lea Olívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | ||||
2 | Sabolová Emma | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 38 | ||||
3 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | NVK | |||
4 | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | NVK | |||
5 | Tajtáková Izabela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | ||||
6 | Madliaková Lenka | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 82 | ||||
7 | Böhmová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | NVK | |||
8 | Futášová Zara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | NVK | |||
9 | Semanová Sára | 31.10.2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 132 | ||||
10 | Černakovičová Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 155 | ||||
11 | Benejová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 179 | ||||
12 | Vasiľová Dorothy | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | NVK | |||
13 | Chlumsky Adella | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 228 | NVK | |||
14 | Harabinová Maja | 31.10.2024 | 2012 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 228 | ||||
15 | Becková Janka | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 228 | NVK | |||
16 | Luciaková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | NVK | |||
17 | Sosková Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 228 | NVK | |||
18 | Figulová Rebeka | 31.10.2024 | 2012 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 228 | ||||
19 | Priesterová Júlia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | NVK | ||||
20 | Machavová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | NVK | ||||
21 | Lukáčiková Lea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | NVK | ||||
22 | Pajtášová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | NVK | ||||
23 | Hodničová Nikola | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | NVK | ||||
24 | NVK | Palaštová Simona | 31.10.2024 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | NVK | |||
25 | NVK | Malegová Lenka | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | NVK | |||
26 | NVK | Michálková Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | NVK | |||
27 | NVK | Štefancová Zuzana | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | NVK | |||
28 | USP | Dolanská Helena Elisabeth | 31.10.2025 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | NVK | |||
29 | USP | Štefaňáková Alica | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TC 92 Levoča | ||||
30 | USP | Zemanová Tatiana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
31 | Suleňová Salma | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | |||||
32 | USP | Mikulášová Natália | 31.10.2025 | 2012 | M-d | MŠK Poprad-Tatry |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Pelle Jázmyn | 06. 07. 2024 | 2014 | De-d | TKM Betliar | ||||||
2 | Stebilová Sandra | 26. 07. 2024 | 2013 | M-d | MTC Snina | ||||||
3 | Bochňáková Viktória | 03. 08. 2024 | 2014 | De-d | TK Tatran 2007 Prešov | NVK | |||||
4 | Besson Eva | 19. 07. 2024 | 2014 | De-d | Tenis Komplex Košice | NVK | |||||
5 | Michnová Viera | 03. 08. 2024 | 2014 | De-d | TKM Martin |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Lopuchovská Michaela | 20. 08. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | |||||
2 | Hoštáková Veronika | 20. 08. 2024 | 2013 | M-d | OZ ŠK Odema Púchov | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Dzurillová Barbora | 17. 08. 2024 14:46 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | ||||
2 | Hamranová Nela | 19. 08. 2024 16:24 | 2012 | M-d | TK Spartak Komárno | 199 | ||||
3 | Kabátová Tamara | 19. 08. 2024 10:09 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | ||||
4 | Kaľavská Ema | 21. 07. 2024 22:16 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | NVK | |||
5 | Lišková Nina | 20. 08. 2024 07:52 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 63 | NVK | |||
6 | Lübecková Tereza | 18. 08. 2024 21:29 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | NVK | ||||
7 | Sliacka Nela | 18. 08. 2024 10:19 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 76 | NVK | |||
8 | Tomaščinová Timea | 12. 08. 2024 12:38 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 | NVK | |||
9 | Vargová Vanesa | 24. 06. 2024 19:27 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 |