Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 01.09.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 27.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
2 | Beličáková Alica | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | |||||
3 | Bérešová Barbora | 08.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
4 | Bolebruchová Emma | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
5 | Boyko Viktoriia | 25.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
6 | Černá Ema | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | |||||
7 | Černáková Hana | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | |||||
8 | Danišová Sára | 22.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | 90 | |||||
9 | Dedíková Nela | 28.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 | |||||
10 | Domaracká Viktória | 20.07. 2024 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 228 | |||||
11 | Erbanová Nina | 23.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
12 | Fialová Tamara | 29.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | |||||
13 | Gabrielová Ema | 27.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | |||||
14 | Gajdošechová Karin Júlia | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
15 | Gajdošíková Sabína | 09.07. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
16 | Goffová Sarah | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 15 | |||||
17 | Górna Adela | 28.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 24 | |||||
18 | Gróf Isabella | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | |||||
19 | Halecká Ema | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | |||||
20 | Hanková Viktória | 04.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | |||||
21 | Hlubíková Hana | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
22 | Holecová Chiara | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 11 | |||||
23 | Jánošíková Diana | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
24 | Jedináková Nina | 24.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | |||||
25 | Juričkovičová Nina | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 32 | |||||
26 | Kellner Viktória | 15.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | |||||
27 | Keršáková Jana | 04.07. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 10 | |||||
28 | Košťálová Viktória | 09.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 16 | |||||
29 | Križanská Michaela | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
30 | Luciaková Nina | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
31 | Lyžičiarová Radoslava | 13.07. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
32 | Pajtášová Sára | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
33 | Pätoprstá Hana | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 99 | |||||
34 | Pučanová Liliana | 19.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
35 | Ráczová Nela | 30.06. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | |||||
36 | Raymonds Emily Oluchi | 30.06. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | |||||
37 | Rodinová Viktória | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
38 | Ščibranová Adela | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
39 | Šimová Anabela | 05.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
40 | Škodáček Stella | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 7 | |||||
41 | Škrabáková Victoria | 29.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
42 | Slobodníková Terézia | 20.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 18 | |||||
43 | Šramková Mia | 22.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 72 | |||||
44 | Tallo Karolína | 30.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | |||||
45 | Tarasovičová Tamara | 04.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | |||||
46 | Tokošová Sára | 27.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | |||||
47 | Valentová Lea | 04.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | |||||
48 | Valičeková Viktória | 29.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 13 | |||||
49 | Varga Christina | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
50 | Vatrtová Zoe | 29.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
51 | Weissová Simona | 30.06. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 |